RKL vadovybė susitikime su Utenos rajono meru aptarė vietinių „Juventus-Užpalių“ ateitį

Ketvirtadienį, lapkričio 23 dieną, Nostra.lt-RKL delegacija lankėsi Utenoje – susitiko su Utenos rajono meru ir vietinės krepšinio ekipos „Juventus-Užpaliai“ vadovybe. Susitikime buvo aptartas sėkmingas komandos debiutas Regionų krepšinio lygoje bei klubo ateities perspektyvos.

Diskusijoje dalyvavo RKL prezidentas Vidas Butkus bei direktorius Remigijus Kuodis. Utenos rajono savivaldybėje juos šiltai priėmė meras Marijus Kaukėnas ir administracijos direktorius Paulius Čyvas. Prie pokalbio prisijungė „Utenos Juventus“ organizacijos direktorius Gintautas Matulis, LKL žaidžiančios vyresniosios „Uniclub Casino - Juventus“ komandos vadovas Eimantas Skersis, „Juventus-Užpalių“ ekipos vadovas Ernestas Leipus ir treneris Gintaras Kručkauskas.

Pirmiausia susitikime buvo pasidžiaugta nuostabiu „Juventus-Užpalių“ debiutu Nostra.lt-RKL B divizione – 9 pergales iškovojusi ir nė vieno pralaimėjimo nepatyrusi komanda šiuo metu yra vienvaldė A grupės lyderė.

Vėliau diskusija perėjo prie ateities planų. RKL vadovybė aptarė bendradarbiavimo su Utenos rajono savivaldybe galimybes, „Juventus-Užpaliai“ klubo plėtros klausimus. Susitikimą uždarė pokalbis apie sėkmingą Utenos krepšinio piramidės kūrimą. Nostra.lt-RKL direktorius R. Kuodis džiaugiasi produktyvia diskusija ir uteniškių požiūriu į krepšinį.

 

„Tiek šiame susitikime, tiek krepšinio aukštelėje „Juventus“ organizacija parodo, kad šio sporto puoselėjimas jiems yra pirmenybė. Jaunoji „Juventus-Užpaliai“ ekipa turi didžiules perspektyvas, – įsitikinęs R. Kuodis. – Tikimės, kad su rajono savivaldybės pagalba krepšinis Utenos krašte tik augs.“