Trečiasis Nostra.lt-RKL 3x3 lygos etapas - Kazlų Rūdoje!

Rugpjūčio 11 dieną Kazlų Rūdoje laukiamas kiekvienas krepšinio mylėtojas. Nesvarbu, ar trokštate parodyti savo sugebėjimus ir pasivaržyti, ar norite pasigrožėti energingu bei įtemptu žaidimu – sportiškų linksmybių tikrai netrūks. Kviečiame dalyvauti Nostra.lt-RKL 3×3 lygos trečiajame etape skirtame Kazlų Rūdos taurei laimėti!

Kazlų Rūdoje, Maironio g. 24B esančiame krepšinio aikštyne, vyksiantį etapą organizuoja Regionų krepšinio lyga ir Kazlų Rūdos sporto centras, o generalinis renginio rėmėjas – Kazlų Rūdos savivaldybė.

Komandos skirstomos į keturias grupes: RKL ELITE, RKL OPEN, U17, U15 bei U13. Tokio tipo renginys Kazlų Rūdoje vyks jau antrus metus paeiliui. Prizininkų lauks taurės, medaliai ir rėmėjų įsteigti prizai, o svarbiausia – dalyvavimas nemokamas! Žiūrovų taip pat lauks konkursai ir dovanos!

Registracija tęsis iki rugpjūčio 6 d. Vietų skaičius ribotas. Detalesnė informacija bus atsiųsta komandų vadovams el. paštu, o tikslus grafikas ir turnyro nuostatai bus patikslinti netrukus.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Už sveikatos sutrikimus renginio metu asmeniškai atsako patys dalyviai ar juos lydintys asmenys. Organizatoriai atsakomybės už dalyvių sveikatos sutrikimus neprisiima.

Registracija: Spausti čia

Praėjusių metų turnyro akimirkos: Spausti čia