Nepraleiskite registracijos į Regionų krepšinio lygą – kviečiame dalyvauti!

Už lango viliojant vasariškiems orams daugelio krepšininkų galvose sukasi nebe krepšinio reikalai, tačiau visai kiti malonumai. Visgi neabejojame, kad komandų vadovai ir treneriai nuo pat vasaros pradžios dėlioja būsimo sezono gaires, kai kurie jau lipdo būsimą komandos sudėtį. Ne išimtis ir Nostra.lt-RKL, kuri jau imasi naujo 2024-2025 metų krepšinio sezono darbų ir kviečia komandas registruotis.

Norime priminti, jog gegužės 16 d. Nostra.lt-RKL“ Vykdomojo komiteto posėdyje buvo patvirtinti klubų paraiškų teikimo terminai ir sąlygos 2024-2025 m. sezonui.

Klubų vadovams derėtų atkreipti dėmėsį, kadangi terminas bendrinių paraiškų teikimui baigsis 2024 m. liepos 15 dieną (imtinai). Iš karto po jo, liepos 16 d. yra numatomas Nostra.lt-RKL posėdis tvirtinti divizionų sarašams. 

Primename ir apie pristatytus naujus nario mokesčius klubams - A divizione (4140 EUR) B divizione (2875 EUR). Naujiems prie lygos prisijungiantiems klubams taikomas 50 proc. didesnis startinis mokestis. Naujų asociacijos narių mokesčio 50 proc. privalo būti sumokėti per 10 d.d. nuo paraiškos patvirtinimo, kitaip klubas nebus registruojamas.

Užsiregistravusių komandų vadovams detalesnė informacija artimiausiu metu bus atsiųsta el. paštu. Kartu su registracijos paraiškomis lauksime Jūsų pasiūlymų bei pageidavimų naujam sezonui.

BENDROJI PARAIŠKA