Rezultatai


Vasario 26 d.
 
Anykščių KKSC-„Elmis“ 0 : 0 Molėtų KK „Molėtai"
Vasario 23 d.
 
Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0 : 0 Kauno r. „Omega“
Alytaus SRC-„Dzūkija“ 0 : 0 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
Plungės sporto ir rekreacijos centras 0 : 0 Mažeikių SM-„Dubgiris"
Vilniaus „Rytas-2“ 0 : 0 Prienų KKSC
Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 0 : 0 Vilkaviškio „Perlas“
Akmenės SC-„Grudita" 0 : 0 LCC tarptautinis universitetas
Šilalės „Lūšis“ 0 : 0 Vytauto Didžiojo universitetas
Biržų „Biržai-KKSC“ 0 : 0 Plungės „Olimpas“
Jonavos „Jonava-2“ 0 : 0 Kelmės „Kelmė“
Kauno „Atletas“ 0 : 0 Tauragės „Fortūna-Agava“
Vasario 22 d.
 
Kauno r. „Omega“ 0 : 0 Raseinių „Raseiniai"
Tauragės „Fortūna-Agava“ 0 : 0 Biržų „Biržai-KKSC“
Užpalių „Užpaliai" 0 : 0 Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“
Kupiškio KK „Kupiškis“ 0 : 0 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 0 : 0 Rokiškio „Feniksas“
Plungės „Olimpas“ 0 : 0 Ukmergės „Olimpas“
Kretingos „Kretinga“ 0 : 0 Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
Kelmės „Kelmė“ 0 : 0 Šilalės „Lūšis“
Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0 : 0 Akmenės SC-„Grudita"
Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 0 : 0 Pakruojo „Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB“
LCC tarptautinis universitetas 0 : 0 Jonavos „Jonava-2“
Vytauto Didžiojo universitetas 0 : 0 Kauno „Atletas“
Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ 0 : 0 Gargždų SC „Led Head"
Mažeikių SM-„Dubgiris" 0 : 0 Jurbarko „Jurbarkas“
Alytaus SRC-„Dzūkija“ 0 : 0 Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“
Šakių „Šakiai“ 0 : 0 Plungės sporto ir rekreacijos centras
Vasario 21 d.
 
Ukmergės „Olimpas“ 75 : 78 Kretingos „Kretinga“
Vasario 20 d.
 
Kauno „Žalgiris-3" 87 : 72 Šiaulių KA „Saulė“-SG-ASKA
Vasario 17 d.
 
Šakių „Šakiai“ 112 : 78 Gargždų SC „Led Head"
Vasario 16 d.
 
Plungės sporto ir rekreacijos centras 71 : 77 Kauno „Žalgiris-3"
Vilkaviškio „Perlas“ 101 : 77 Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“
Pakruojo „Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB“ 66 : 57 Kėdainių SC-„Balticum“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 83 : 70 Ukmergės „Olimpas“
Anykščių KKSC-„Elmis“ 98 : 82 Vilniaus „Rytas-2“
Jurbarko „Jurbarkas“ 82 : 81 Šiaulių KA „Saulė“-SG-ASKA
Molėtų KK „Molėtai" 82 : 85 Vilniaus „Stekas-Rivilė“
Kupiškio KK „Kupiškis“ 71 : 65 Rokiškio „Feniksas“
Vasario 15 d.
 
Kauno r. „Omega“ 93 : 65 Panevėžio „Bangenė-Aivera“
Tauragės „Fortūna-Agava“ 84 : 80 Šilalės „Lūšis“
Mažeikių SM-„Dubgiris" 76 : 83 Pakruojo „Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB“
Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 91 : 82 Kupiškio KK „Kupiškis“
Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 91 : 59 Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“
Gargždų SC „Led Head" 80 : 62 Plungės sporto ir rekreacijos centras
Kėdainių SC-„Balticum“ 81 : 78 Šakių „Šakiai“
Prienų KKSC 66 : 88 Užpalių „Užpaliai"
Jurbarko „Jurbarkas“ 88 : 86 Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“
Kelmės „Kelmė“ 80 : 68 Akmenės SC-„Grudita"
Kretingos „Kretinga“ 91 : 89 Biržų „Biržai-KKSC“
Plungės „Olimpas“ 77 : 87 Kauno „Atletas“
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 70 : 87 Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“
Kauno „Žalgiris-3" 77 : 94 Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“
LCC tarptautinis universitetas 73 : 71 Raseinių „Raseiniai"
Vasario 14 d.
 
Anykščių KKSC-„Elmis“ 78 : 61 Alytaus SRC-„Dzūkija“
Jonavos „Jonava-2“ 60 : 94 Vytauto Didžiojo universitetas
Vasario 12 d.
 
Pakruojo „Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB“ 72 : 70 Kauno „Žalgiris-3"
Vasario 9 d.
 
Vilkaviškio „Perlas“ 83 : 72 Vilniaus „Stekas-Rivilė“
Raseinių „Raseiniai" 92 : 64 Kretingos „Kretinga“
Alytaus SRC-„Dzūkija“ 67 : 74 Prienų KKSC
Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 61 : 77 Plungės „Olimpas“
Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 81 : 68 Anykščių KKSC-„Elmis“
Kauno „Atletas“ 99 : 85 Kauno r. „Omega“
Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 72 : 61 Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“
Akmenės SC-„Grudita" 70 : 83 Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
Jonavos „Jonava-2“ 50 : 97 Ukmergės „Olimpas“
Šilalės „Lūšis“ 105 : 94 Biržų „Biržai-KKSC“
Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ 54 : 101 Rokiškio „Feniksas“
Kėdainių SC-„Balticum“ 79 : 52 Plungės sporto ir rekreacijos centras
Užpalių „Užpaliai" 69 : 60 Molėtų KK „Molėtai"
LCC tarptautinis universitetas 89 : 94 Tauragės „Fortūna-Agava“
Kelmės „Kelmė“ 85 : 78 Vytauto Didžiojo universitetas
Šiaulių KA „Saulė“-SG-ASKA 84 : 91 Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 73 : 82 Vilniaus „Rytas-2“
Vasario 8 d.
 
Molėtų KK „Molėtai" 75 : 84 Alytaus SRC-„Dzūkija“
Rokiškio „Feniksas“ 61 : 67 Vilkaviškio „Perlas“
Vilniaus „Rytas-2“ 82 : 89 Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“
Kupiškio KK „Kupiškis“ 62 : 78 Užpalių „Užpaliai"
Anykščių KKSC-„Elmis“ 96 : 78 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
Tauragės „Fortūna-Agava“ 76 : 58 Panevėžio „Bangenė-Aivera“
Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 96 : 62 Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“
Plungės „Olimpas“ 64 : 73 Raseinių „Raseiniai"
Kelmės „Kelmė“ 61 : 82 Kauno r. „Omega“
Gargždų SC „Led Head" 80 : 64 Šiaulių KA „Saulė“-SG-ASKA
Jurbarko „Jurbarkas“ 74 : 67 Kėdainių SC-„Balticum“
Kretingos „Kretinga“ 99 : 80 Akmenės SC-„Grudita"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 94 : 66 Jonavos „Jonava-2“
Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 82 : 77 Šakių „Šakiai“
Vytauto Didžiojo universitetas 84 : 100 LCC tarptautinis universitetas
Ukmergės „Olimpas“ 69 : 88 Šilalės „Lūšis“
Biržų „Biržai-KKSC“ 84 : 86 Kauno „Atletas“
Vasario 7 d.
 
Prienų KKSC 74 : 66 Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“
Vasario 6 d.
 
Pakruojo „Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB“ 88 : 69 Gargždų SC „Led Head"
Vasario 3 d.
 
Užpalių „Užpaliai" 110 : 82 Vilniaus „Rytas-2“
Vasario 2 d.
 
Šakių „Šakiai“ 75 : 90 Mažeikių SM-„Dubgiris"
Raseinių „Raseiniai" 84 : 65 Panevėžio „Bangenė-Aivera“
Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 85 : 67 Vilniaus „Rytas-2“
Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 82 : 80 Kauno „Žalgiris-3"
Užpalių „Užpaliai" 97 : 65 Anykščių KKSC-„Elmis“
Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 71 : 79 Kėdainių SC-„Balticum“
Šilalės „Lūšis“ 76 : 73 Plungės „Olimpas“
Biržų „Biržai-KKSC“ 96 : 82 Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ 51 : 106 Vilkaviškio „Perlas“
Jonavos „Jonava-2“ 66 : 90 Tauragės „Fortūna-Agava“
Kauno „Atletas“ 90 : 76 Kretingos „Kretinga“
Vasario 1 d.
 
Molėtų KK „Molėtai" 71 : 74 Rokiškio „Feniksas“
Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 101 : 73 Kupiškio KK „Kupiškis“
Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 89 : 61 Prienų KKSC
Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 79 : 59 LCC tarptautinis universitetas
Plungės sporto ir rekreacijos centras 73 : 94 Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“
Jurbarko „Jurbarkas“ 84 : 100 Pakruojo „Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB“
Šiaulių KA „Saulė“-SG-ASKA 65 : 85 Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“
Raseinių „Raseiniai" 79 : 68 Kelmės „Kelmė“
Biržų „Biržai-KKSC“ 71 : 55 Jonavos „Jonava-2“
Akmenės SC-„Grudita" 76 : 91 Vytauto Didžiojo universitetas
Ukmergės „Olimpas“ 69 : 93 Kauno r. „Omega“