Naujienos

Malsena-RKL čempionate – dramatiška R.Alijevo vedamos „Atleto“ komandos pergalė

2020-01-19 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto706

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygos čempionate buvo sužaistos 28 rungtynės, kuriose tradiciškai buvo užfiksuota nemažai staigmenų, įdomių akcentų ir puikių asmeninių pasirodymų. Tad apie viską iš eilės.

Malsena-RKL čempionate: „deganti“ T.Jodelio ranka, rekordiniai Anykščiai ir nutrūkusi „Omegos“ pergalių serija

2020-01-12 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto886

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygos čempionate buvo sužaistos 33 rungtynės, kuriose netrūko įdomių akcentų. Oficiali čempionato svetainė rkl.lt išrinko labiausiai vertus dėmesio, kuriuos patieksime kartu su tradicine turo apžvalga.

Malsena-RKL čempionate įspūdinga 5 pratęsimų drama

2020-01-05 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto1149

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) ilsėjosi didžioji dauguma A diviziono komandų, tad buvo sužaista vos 13 rungtynių. Tačiau ir jų pilnai pakako tam, kad praėjusį turą galėtume vadinti vienu įspūdingiausiu per visą sezoną. Tad apie viską iš eilės. SAVAITĖS RUNGTYNĖS. Šeštadienio popietę Vilniuje vyko istorinės rungtynės, kurios užtruko net 2 valandas...

Malsena-RKL čempionate: intriguojanti lyderių akistata ir galingi asmeniniai pasirodymai

2019-12-22 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto1316

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 27 rungtynės, sulig kuriomis ne tik pasibaigė 2019-ųjų kovos, bet ir A divizione buvo pasiekta reguliariojo sezono pusiaukelė. Taip jau sutapo, kad prieššventinis turas RKL gerbėjams padovanojo daugybę įdomių akcentų, tad apie visus juos iš eilės.

Malsena-RKL: nutrūkusi „Radviliškio“ pergalių serija, dviejų pratęsimų trileris ir šėlstantis T.Klimavičius

2019-12-15 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto1658

Praėjusį savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 31 rungtynės, kuriose krito lyderiai, buvo fiksuojami nauji sezono rekordai ir sužaisti net 4 pratęsimai. Tad apie viską iš eilės.

Malsena-RKL pirmenybėse – iš pelenų kylanti „Omega“ ir pirmoji „Vilkakalnio“ pergalė

2019-12-08 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto645

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 29 rungtynės, kuriose netrūko įdomių rezultatų ir (ne)tikėtų akcentų. Tad apie viską iš eilės.

Savaitgalį - pirmoji LCC pergalė, apmaudžios „Kretingos“ nesėkmės ir rekordų liūtis

2019-12-01 Vaidas Indriliūnasfoto443

Šią savaitę Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 33 rungtynės, kurios nustebino netikėtų rezultatų gausa. Labiausiai nustebino LCC tarptautinio universiteto komanda, kuri penktadienį metė rimtą iššūkį vienai lygos favoričių Kauno „Atleto-LSU“ komandai, o šeštadienį pasiekė pirmąją sezono pergalę.

LCC krepšininkai trečiadienio vakarą sužaidė rungtynes varžydamiesi neįgaliųjų vežimėliuose

2019-11-28 LCC „Moose“416

Trečiadienio (11 27) vakarą LCC „Moose“ krepšininkai susijungė su LCC „Story in My Eyes“ komanda ir pakvietė Vilniaus „Atrama“ komandos sportininkus, žaidžiančius neįgaliųjų vežimėliuose, kartu žaisti krepšinį vežimėliuose!

Malsena-RKL pirmenybėse A diviziono lyderių vargai ir „Rivile-Steko“ atgimimas (foto)

2019-11-24 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto342

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) įvyko 32 rungtynės, kuriose nestigo įdomių momentų ir (ne)tikėtų rezultatų, o visus įdomiausius akcentus paminėsime tradicinėje ir daugelio pamėgtoje RKL savaitės apžvalgoje.

Malsena-RKL čempionate: padarytos išvados, triuškinamos pergalės ir (ne)įtikėtini išsigelbėjimai (foto)

2019-11-17 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto327

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje buvo sužaista 30 rungtynių, kuriose buvo visko: kvapą gniaužiančių dramų, triuškinamų pergalių ir netikėtų rezultatų. Tad apie viską iš eilės.