Naujienos

Ketvirtadienį favoritus į kampą užspaudusi „Omega“ ir į finalo ketvertą žengusi „Tauragė“

2021-04-23 RKL26

Ketvirtadienio vakarą įvyko keturios Regionų krepšinio lygos („TOPsport-RKL“) ketvirtfinalio dvikovos po kurių paaiškėjo pirmoji finalo ketverto dalyvė. Ja tapo triuškinamą pergalę savo aikštėje iškovojusi „Tauragės“ komanda. Tuo tarpu kitose serijose atmosfera tik pradeda kaisti.

Antradienio vakarą: įtikinami revanšai ir įkvepiantis serijos startas

2021-04-21 RKLfoto517

Antradienio vakarą Regionų krepšinio lygoje („TOPsport-RKL“) buvo sužaistos keturios ketvirtfinalio dvikovos, kuriose netrūko įdomių rezultatų ir nuostabių asmeninių pasirodymų.

„TOPsport-RKL“ A diviziono ketvirtfinalių apžvalga (III)

2021-04-20 RKL406

Šiandien bus sužaistos net keturios Regionų krepšinio lygos („TOPsport-RKL“) ketvirtfinalio dvikovos, o tai reiškia, kad į kovą stos visos antrojo atkrintamųjų varžybų etapo poros.

Įtikinamos favoritų pergalės ir į ketvirtfinalį įšokusi Akmenė

2021-04-19 RKL565

Šeštadienio popietę Regionų krepšinio lygoje („TOPsport-RKL“) buvo sužaistos trejos rungtynės. Vilniuje ir Tauragėje startavo ketvirtfinalio serijos, tuo tarpu Kaune finišavo aštuntfinalio etapas.

„TOPsport-RKL“ A diviziono ketvirtfinalių apžvalga (II)

2021-04-16 RKL827

Vakar pristatėme pirmąsias dvi Regionų krepšinio lygos („TOPsport-RKL“) ketvirtfinalio poras, šiandien apžvelgsime dar vieną, kuri jau rytoj pradės stipriausiųjų aštuoneto kovas.

Ketvirtadienį - drama Akmenėje ir rimtas „Kretingos“ pareiškimas

2021-04-16 RKL461

Ketvirtadienio vakarą Regionų krepšinio lygoje („TOPsport-RKL“) buvo sužaistos dvejos rungtynės, o vienos iš jų buvo itin dramatiškos.

„TOPsport-RKL“ A diviziono ketvirtfinalių apžvalga (I)

2021-04-15 RKL752

Jau šiandien, Kretingoje, startuoja Regionų krepšinio lygos („TOPsport-RKL“) ketvirtfinalių etapas, tad nieko nelaukdami pristatome pirmųjų dviejų porų apžvalgą.

B diviziono sezoną įprasminančiame vaizdo klipe – finalo ketverto emocijos

2021-04-14 RKL260

Praėjusią savaitę finišavo Regionų krepšinio lygos („TOPsport–RKL“) B diviziono sezonas.

Baudų nepataikę „Biržai“ krito aštuntfinalyje, pergalę išvargusi Akmenė padvigubino savo pranašumą serijoje

2021-04-14 RKLfoto195

Antradienio vakarą buvo sužaistos dvejos Regionų krepšinio lygos („TOPsport-RKL“) aštuntfinalio dvikovos po kurių paaiškėjo dar viena ketvirtfinalio dalyvė. Ja tapo Kauno r. „Omegos“ komanda dramatiškoje dvikovoje palaužusi „Biržų“ ekipą.

Atkrintamųjų magija tęsiasi - užfiksuoti dar du monstriški asmeniniai pasirodymai

2021-04-11 RKL775

Savaitgalį įvyko dar ketverios Regionų krepšinio lygos („TOPsport-RKL“) aštuntfinalio dvikovos, kuriose buvo galima net du monstriškus pasirodymus ir po kurių paaiškėjo dar viena ketvirtfinalio dalyvė.