Tvarkaraštis

Lapkričio 2 d.

12:30 Gargždų „Gargždai-Led Head" - Kėdainių SC-„Ateitis-Balticum“
13:30 Kauno „Atletas-LSU“ - Akmenės r. „Patriots-Cementas"
15:30 Marijampolės ŽSM-„Kalstata“ - Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“
16:00 Vilkaviškio „Perlas“ - Ukmergės „Olimpas“

Lapkričio 3 d.

14:00 Tauragės „Tauragė“ - Vilkaviškio „Perlas“

Lapkričio 8 d.

17:00 Kauno „Atletas-LSU“ - Lietuvos sporto universitetas
17:30 Alytaus SRC- „Dzūkija“ - Vytauto Didžiojo universitetas
18:00 Kėdainių SC-„Ateitis-Balticum“ - Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“
18:00 Kelmės sporto centras - Pakruojo „Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB“
18:00 Kauno technologijos universitetas - Vilkaviškio „Perlas“
18:00 Kauno „Žalgiris-3" - Anykščių KKSC-„Elmis“
18:30 Raseinių „Raseiniai" - Ukmergės „Olimpas“
19:00 Plungės „Olimpas“ - Panevėžio „Bangenė-Aivera“
19:00 LCC tarptautinis universitetas - Akmenės r. „Patriots-Cementas"
19:00 Šiaulių KA „Saulė“-SG-ASKA - Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“
19:30 Jonavos „Jonava-2“ - Užpalių „Užpaliai"
20:00 Prienų „CBet“-KKSC - Kaišiadorių „Savingė“
20:00 Kauno r. „Omega“ - Biržų „Biržai-KKSC“
20:00 Tauragės „Tauragė“ - Kelmės „Kelmė“
20:30 Gargždų „Gargždai-Led Head" - Jurbarko „Jurbarkas“

Lapkričio 9 d.

12:00 Kelmės sporto centras - Marijampolės ŽSM-„Kalstata“
12:30 Gargždų „Gargždai-Led Head" - Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“
14:00 Akmenės r. „Patriots-Cementas" - Kauno r. „Omega“
14:00 Lietuvos sporto universitetas - Plungės „Olimpas“
14:00 Užpalių „Užpaliai" - Prienų „CBet“-KKSC
14:00 Kaišiadorių „Savingė“ - Kauno „Žalgiris-3"
14:00 Jonavos „Jonava-2“ - Vytauto Didžiojo universitetas
15:00 Biržų „Biržai-KKSC“ - Tauragės „Tauragė“
16:00 Kelmės „Kelmė“ - Kretingos „Kretinga“
16:00 Vilkaviškio „Perlas“ - Raseinių „Raseiniai"
16:00 Ukmergės „Olimpas“ - Kauno „Atletas-LSU“
16:00 Ignalinos „Vilkakalnis“ - Anykščių KKSC-„Elmis“
16:00 Panevėžio „Bangenė-Aivera“ - LCC tarptautinis universitetas
18:00 Alytaus SRC- „Dzūkija“ - Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
19:00 Kauno technologijos universitetas - Vilniaus „Rivile-Stekas“

Lapkričio 14 d.

18:30 Alytaus SRC- „Dzūkija“ - Jonavos „Jonava-2“

Lapkričio 15 d.

18:00 Kauno technologijos universitetas - Akmenės r. „Patriots-Cementas"
18:00 Ukmergės „Olimpas“ - Lietuvos sporto universitetas
18:00 Kauno „Atletas-LSU“ - Kelmės „Kelmė“
18:00 Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ - Jurbarko „Jurbarkas“
18:00 Kėdainių SC-„Ateitis-Balticum“ - Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“
18:30 Raseinių „Raseiniai" - Biržų „Biržai-KKSC“
19:00 Kauno „Žalgiris-3" - Užpalių „Užpaliai"
19:00 Pakruojo „Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB“ - Gargždų „Gargždai-Led Head"
19:00 Kretingos „Kretinga“ - Plungės „Olimpas“
19:15 Šiaulių KA „Saulė“-SG-ASKA - Marijampolės ŽSM-„Kalstata“
19:30 Jonavos „Jonava-2“ - Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
19:30 Anykščių KKSC-„Elmis“ - Kaišiadorių „Savingė“
19:30 Vilniaus „Rivile-Stekas“ - Kauno r. „Omega“
20:00 Tauragės „Tauragė“ - LCC tarptautinis universitetas
20:00 Alytaus SRC- „Dzūkija“ - Ignalinos „Vilkakalnis“
20:00 Panevėžio „Bangenė-Aivera“ - Vilkaviškio „Perlas“

Lapkričio 16 d.

13:00 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas - Prienų „CBet“-KKSC
13:30 Kauno „Atletas-LSU“ - Biržų „Biržai-KKSC“
14:00 Kelmės „Kelmė“ - Plungės „Olimpas“
14:00 LCC tarptautinis universitetas - Kretingos „Kretinga“
14:00 Akmenės r. „Patriots-Cementas" - Raseinių „Raseiniai"
14:00 Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ - Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“
14:00 Pakruojo „Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB“ - Kėdainių SC-„Ateitis-Balticum“
14:00 Užpalių „Užpaliai" - Anykščių KKSC-„Elmis“
15:30 Kauno r. „Omega“ - Tauragės „Tauragė“
15:30 Lietuvos sporto universitetas - Vilkaviškio „Perlas“
16:00 Ignalinos „Vilkakalnis“ - Kaišiadorių „Savingė“
16:00 Kauno technologijos universitetas - Ukmergės „Olimpas“
18:30 Gargždų „Gargždai-Led Head" - Marijampolės ŽSM-„Kalstata“

Lapkričio 22 d.

Lapkričio 23 d.

Lapkričio 27 d.

Lapkričio 29 d.

Lapkričio 30 d.