Nostra.lt-RKL pradeda bendradarbiavimą su „Skorpiono taku“ – oficialiu „Molten“ atstovu Lietuvoje

RKL direktorius R. Kuodis įteikė dovaną „Skorpiono tako“ vadovui Andrejui Jeršovui.
RKL direktorius R. Kuodis įteikė dovaną „Skorpiono tako“ vadovui Andrejui Jeršovui.

Naujas vardas Regionų krepšinio lygos partnerių gretose – sporto įrangos ir spausdinimo reikmenų didmenininkas, oficialus prekės ženklo „Molten“ atstovas Lietuvoje „Skorpiono takas“. Naujasis rėmėjas lygos bendruomenei suteiks išskirtines nuolaidas jų tiekiamoms prekėms. O partnerystės pradžios proga įmonė pagamino ir lygai padovanojo krepšinio kamuolius su RKL logotipu.

Nostra.lt-RKL direktorius Remigijus Kuodis patvirtina, kad lyga labai vertina naujojo partnerio prisijungimą.

„Džiugu matyti naują vardą RKL partnerių gretose. Šią lygą ir „Skorpiono taką“ vienija bendras tikslas populiarinti sportą kiekviename Lietuvos kampelyje. Tikime, kad bendradarbiavimas atneš abipusę naudą, – teigia R. Kuodis.

„Skorpiono takas“ užsiima sporto prekių bei spausdintuvų eksploatacinių medžiagų didmenine prekyba nuo 1992-ųjų ir yra viena didžiausių tokią veiklą vykdančių įmonių Baltijos šalyse. Visiems klientams kompanija siūlo ne tik geriausias kainas, bet ir profesionalias konsultacijas sporto įrangos parinkimo klausimais, garantinę bei pogarantinę įrangos priežiūrą, treniruoklių serviso paslaugas.

„Skorpiono takas“ yra giliai įsitraukęs į Lietuvos sporto sektorių – bendradarbiauja su įvairiomis Lietuvos sporto lygomis, sporto mokyklomis, remia turnyrus ir kitus sporto renginius. Su įmonės pagalba įrengti sporto klubai, biudžetinės įstaigos – baseinai, sporto centrai ir kt.