Dramatiška Marijampolės sporto centro pergalė bei triuškinantis „Tornado KM-Tauras“ pasirodymas

Marijampolės sporto centro auklėtiniai pasiekė dramatišką pergalę

Lapkričio 15-16 dienomis Nostra.lt-RKL pirmenybėse buvo sužaistos dvejos B diviziono rungtynės.

Marijampolėje – triženklį rezultatyvumą pasiekusių šeimininkų pergalė

Sunkią pergalę namuose iškovojo Marijampolės centro ekipa (2-4), kuri savo žiūrovų akivaizdoje 100:97 (20:16, 25:29, 27:17, 28:35) palaužė VKM-NAPC (3-3).

Pirmoji rungtynių pusė pasižymėjo atkaklia kova, o komandos į pertrauką išėjo esant lygiam rezultatui (45:45).

Po pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkai. Marijampolės sporto centro auklėtiniai užtikrintai sužaidė trečiąjį ketvirtį bei įgijo dviženklį pranašumą (72:62).

Vis dėl to, vilniečiai nepasidavė ir sugebėjo grąžinti intrigą rungtynėse. Likus 18 sekundžių iki ketvirto kėlinio pabaigos, Grantas Strelčiūnas dvitaškiu sušvelnino svečių deficitą iki 3 taškų (97:100). Kitoje atakoje vilniečiai išprovokavo marijampoliečių klaidą bei turėjo šansą išplėšti pratęsimą.

Visgi, lemiamas Jono Skramtai tritaškis buvo netaiklus, tad Marijampolės klubui pavyko išsaugoti pergalę savo rankose.

Marijampoliečius į pergalę vedė trys krepšininkai. Adrijus Jančiauskas pelnė 34 taškus, Augustas Merkys surinko 29, o Airono Bliūdžiaus kraityje – 26 taškai.

VKM-NAPC komandai 23 taškus pelnė Jonas Skramtai, po 19 surinko Daniel Lavrinovich ir Grantas Strelčiūnas.

2023-11-15
Adrijus Jančiauskas 34 Taškai 23 Jonas Skramtai
Augustas Merkys 9 Kamuoliai 8 Daniel Lavrinovich
Adrijus Jančiauskas 4 Perdavimai 4 Edvinas Paulauskas

Užtikrinta „Tornado KM-Tauras“ pergalė

Triuškinančią pergalę namuose pasiekė Kauno raj. „Tornado KM-Tauras“ (2-5) krepšininkai. Donato Mikulevičiaus auklėtiniai 87:57 (20:16, 21:8, 29:27, 17:6) nugalėjo VDU-2 ekipą (4-3).

Atkakli kova rungtynėse vyko tik pirmajame kėlinyje, po kurio 4 taškais pirmavo šeimininkai (20:16).

Savo pranašumą šeimininkai pradėjo įrodinėti antrajame ketvirtyje. Geležinę gynybą pademonstravę „Tornado KM-Tauras“ krepšininkai praleido tik 8 taškus ir susikrovė solidų pranašumą (41:24).

Po pertraukos varžovų puolimas atsigavo ir abi komandos sužaidė rezultatyvų kėlinį (29:27), tačiau iniciatyva toliau priklausė šeimininkams.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynių nugalėtojai pademonstravo dar įspūdingesnę gynybą, praleisdami tik 6 taškus per ketvirtį bei įsirašė užtikrintą pergalę.

„Tornado KM-Tauras“ ekipai Žilvinas Rusys pelnė 26 taškus, Augustas Gudelevičius ir Ąžuolas Hopenas pridėjo po 9 taškus.

VDU-2 ekipai Benas Ališauskas ir Jonas Gineika pelnė po 13 taškų, Steponas Baltrušaitis pridėjo 12.