Regionų krepšinio lygos generaliniam rėmėjui „Nostra“ – 31-eri!

Iš kairės - Nostra.lt-RKL prezidentas Vidas Butkus, UAB „Nostra“ vadovas Igoris Kupstas ir LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.
Iš kairės - Nostra.lt-RKL prezidentas Vidas Butkus, UAB „Nostra“ vadovas Igoris Kupstas ir LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Šių metų pradžioje RKL generaliniu rėmėju tapusi tekstilės gaminių bei audinių importu, eksportu bei didmenine ir mažmenine prekyba užsiimanti įmonė „Nostra“ mini svarbią sukaktį. Veiklą bendrovė sėkmingai vykdo jau 31-erius metus.

Regionų krepšinio lyga sveikina UAB „Nostra“ su šiuo svarbiu įvykiu. Dėkojame generaliniam rėmėjui už meilę krepšiniui, pagalbą sprendžiant įvairius sunkumus, dovanas komandoms bei žaidėjams, svarų indėlį populiarinant lygą.

„Džiaugiamės labai artimu ir sėkmingu bendradarbiavimu su tokia ilgai gyvuojančia įmone kaip UAB „Nostra“. Ši kompanija tapo itin svarbia Regionų krepšinio lygos dalimi. Dėkoju už neįkainojamą paramą lygai bei jos dalyviams ir linkiu visokeriopos sėkmės versle“, – su džiaugsmu sakė Nostra.lt-RKL direktorius Remigijus Kuodis.

„Didžiuojamės turėdami tokį partnerį, jį labai mylime ir gerbiame. Dėkojame už nuoširdžią pagalbą siekiant lygą padaryti patrauklesnę, labiau matomą ir girdimą. Mums labai svarbus „Nostra“ dalyvavimas lygos posėdžiuose, dalinimasis patirtimi ir, žinoma, finansinė parama. Linkime išlikti svarbia krepšinio pasaulio dalimi bei pirmaujančia tekstilės pramonės įmone Lietuvoje“, – padėkos žodį tarė Nostra.lt-RKL prezidentas Vidas Butkus.

R. KuodisR. Kuodis

„Nostra“ įkurta 1991-aisiais metais ir užsiima tekstilės gaminių bei audinių importu, eksportu bei didmenine ir mažmenine prekyba. Tai viena didžiausių tokią veiklą vykdančių įmonių Baltijos šalyse. Nuo pat įkūrimo pradžios „Nostra“ specializavosi tekstilės srityje, todėl sukaupta patirtis, ilgalaikiai ryšiai su gamintojais, verslo partnerių pasitikėjimas bei profesionalus kolektyvas leidžia pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės produktus už palankią kainą, o didelės sandėliavimo patalpos – palaikyti nenutrūkstamą atsargų tiekimą iš daugiau nei 30 Europos ir Azijos tiekėjų.