„Raseinių“ triumfas pratęsime ir vos 2 taškus per kėlinį pelnę KK „Trakai“

Akimirka iš „Raseinių“ dvikovos su „Taurage“

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Nostra.lt-RKL čempionate sužaistos šešerios rungtynės. „Raseiniai“ pratęsime nurungė gerokai aukščiau besirikiuojantį varžovą, LCC krepšininkai pelnė ilgai lauktą pergalę, o KK „Trakai“ sužaidė vieną nerezultatyviausių kėlinių lygos istorijoje.

A DIVIZIONO APŽVALGA

„Tauragė“ iškovojo pratęsimą, bet ne pergalę

Tauragės „Tauragė“ (14-10) išvykoje rezultatu 99:103 (21:21, 17:25, 20:21, 30:21, 11:15) po pratęsimo nusileido net 10 pozicijų žemiau lentelėje besirikiuojantiems Raseinių „Raseiniams“ (8-16).

Raseiniškiai pranašumą rodyti pradėjo tik įpusėjus rungtynėms – iškart po ilgosios pertraukos šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (38:51). Kovingumo nepraradę „Tauragės“ krepšininkai neleido varžovams toliau didinti skirtumo ir pamažu juos vijosi.

Ketvirtojo kėlinio gale svečiams pavyko išlyginti rezultatą (80:80). Paskutinėse minutėse užvirusią kovą taškas į tašką kulminavo tauragiškio Martyno Šepučio tritaškis, išplėšęs pratęsimą (88:88).

Atkaklus mūšis dėl pergalės tęsėsi toliau. Pratęsime pirma taškus pelnė „Tauragė“, tačiau „Raseiniai“ netrukus sugebėjo išsiveržti į priekį. Per paskutines 20 žaidimo sekundžių svečiai prasižengė bei dukart suklydo, todėl neturėjo progos panaikinti raseiniškių persvaros.

Nugalėtojų gretose įspūdingiausiai žaidė Arijus Adomauskas, per 27 minutes atlikęs 12 metimų ir pataikęs juos visus, pelnydamas 27 taškus (3 dvit., 6 trit., 3 baud.). Dar atkovojęs 1 kamuolį ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, Arijus surinko 30 naudingumo balų.

„Tauragės“ Martynas Šeputis pasirodė ne ką prasčiau: per 33 minutes įmetė 27 taškus (4/5 dvit., 5/9 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 priešininkų pražangas ir pelnė 35 naudingumo balus.

2024-02-16
Arijus Adomauskas 27 Taškai 27 Martynas Šeputis
Antanas Montrimavičius 11 Kamuoliai 10 Martynas Linkevičius
Nojus Vaivada 6 Perdavimai 5 Justas Vazalis

Po aštuonių nesėkmių paeiliui LCC ekipa triumfavo

Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkai (10-14) išvykoje rezultatu 115:98 (18:20, 32:30, 32:30, 33:18) įveikė Šiaulių r. Kuršėnų SM-„Grafų baldai“ ekipą (9-16). Taip klaipėdiečiai nutraukė savo aštuonių nesėkmių seriją.

Pirmojo ketvirčio pabaigoje kuršėniškiai spurtavo 0:14 ir 7 taškų deficitą pavertė į 7 taškų persvarą (18:25). LCC komanda neilgai trukus grįžo į kovą taškas taškan, kuri tęsėsi iki paskutiniojo kėlinio vidurio.

SM-„Grafų baldų“ krepšininkams patekus į taškų sausrą, svečių pranašumas greitai pakilo iki 16 taškų (104:88). Staiga Kuršėnų ekipa atsitiesė ir pelnė 10 taškų iš eilės, tačiau varžovai atsakė tuo pačiu ir greitai susigrąžino pergalingą pranašumą.

LCC komandai net 37 taškus pelnė Paulius Narvilas (13/18 dvit., 1/3 trit., 8/8 baud.) Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir gavo 40 naudingumo balų.

Gražvydas Mockus buvo rezultatyviausias SM-„Grafų baldų“ žaidėjas, per 35 minutes įmetęs 31 tašką (5/6 dvit., 4/11 trit., 9/11 baud.), atkovojęs 4 kamuolius ir surinkęs 19 naudingumo balų.

Nemalonus KK „Trakų“ rekordas – vos 2 taškai per kėlinį

Trakų KK „Trakai“ (2-16) namuose rezultatu 74:91 (16:18, 31:18, 2:30, 25:25) pralaimėjo B diviziono A grupėje pirmaujantiems Utenos „Juventus-Užpaliams“ (18-0). Trakiečių nesėkmę lėmė košmariškas trečiasis kėlinys.

15 žaidimo minučių komandoms kovojus artimai, KK „Trakai“ ėmė didinti tempą ir į ilgąją pertrauką išėjo su 11 taškų persvara (47:36). Tačiau po to sekė epizodas, kurio šeimininkai nenorės prisiminti – Trakų ekipa per trečiąjį kėlinį teįmetė 2 taškus. Dviženklį deficitą pavertę dviženkle persvara, uteniškiai ją išlaikė ir pelnė užtikrintą pergalę.

Naudingiausias nugalėtojų ekipoje buvo Titas Didžgalvis – 16 taškų (5/10 dvit., 6/7 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 29 naudingumo balai.

Įspūdingą statistiką fiksavo KK „Trakų“ kapitonas Modestas Gauba. Jis per 34 minutes pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 2/12 trit.), atkovojo net 17 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.