Savaitės rungtynės Kėdainiuose, drama Vilniuje ir įspūdingas „Ežerūno“ rezultatyvumas

Molėtų „Ežerūnas“ nuotr.

Vasario 10 dieną Nostra.lt-RKL čempionate įvyko 10 rungtynių.

A divizionas

Savaitės rungtynėse – įtikinamas kėdainiečių triumfas

Užtikrintą pergalę namuose pasiekė Kėdainių sporto centro (14/9) krepšininkai, kurie 95:75 (24:23, 20:13, 26:13, 25:26) nugalėjo Prienų „Mačiūnų-KKSC“ (13/11).

Esminį rungtynių pranašumą šeimininkai susikrovė trečiajame kėlinyje. 13 taškų skirtumu laimėtame kėlinyje Gedimino Butkaus auklėtiniai įgijo rekordinę 21 taško persvarą (70:49).

Ketvirtajame kėlinyje Prienų ekipa nesugebėjo sugrąžinti intrigos ir kėdainiečiai iškovojo reikalingą pergalę kovoje dėl aukštesnių pozicijų.

Su 14 pergalių Kėdainių sporto centras dalijasi 3-5 pozicijas su „Tauragės“ ir „Olimpo“ ekipomis.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Rokas Ūzas, 16 surinko Nojus Bukauskas, Arminas Kelmelis pridėjo 11 taškų.

Prienų ekipos gretose Juozas Talat-Kelpšas pelnė 13 taškų, Adomas Stančikas surinko 12, Arnas Tilindė pridėjo 11 taškų.

2024-02-10
Rokas Ūzas 20 Taškai 13 Juozas Talat-Kelpšas
Rokas Ūzas 8 Kamuoliai 8 Ernestas Mankauskas
Rokas Ūzas 6 Perdavimai 3 Arnas Tilindė

Vilniuje – pratęsimas ir dramatiška „Lūšies“ pergalė

Įtemptas trileris vyko Vilniuje, kur svečiai iš Šilalės – „Lūšies“ krepšininkai (11/13) 79:77 (18:21, 18:17, 16:16, 17:15, 10:8) palaužė „Rytą-MRU“ (10/14).

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 29 sekundes, Justas Košys dvitaškiu išvedė svečius į priekį. Visgi vilniečiams pavyko atsitiesti ir Titui Pundinui sumetus baudos metimus buvo išplėštas pratęsimas.

Jame nugalėtojas vėl sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Rungtynių herojumi tapo tas pats Justas Košys pataikęs dvitaškį likus 18 sekundžių iki rungtynių pabaigos.

Po minutės pertraukėlės, „Rytas-MRU“ krepšininkai bandė rungtynes laimėti tritaškiu metimu, bet Tito Pundino, o vėliau ir Oresto Katiliausko tolimi metimai buvo netaiklūs.

Tai buvo rungtynės tarp vienodą pergalių kiekį (10) turinčių komandų, tad po pergalės Šilalės ekipai pavyko pakilti iki devintosios pozicijos, tuo metu vilniečiai rikiuojasi vienuolikti.

Nugalėtojams Mindaugas Čepauskas pelnė 17 taškų, Justas Košys surinko 14, po 11 taškų pridėjo Linas Lekavičius ir Laimonas Remeikis.

Vilniečių gretose su 16 taškų išsiskyrė Aistis Lukoševičius, po 15 surinko Titas Pundinas ir Gabrielius Jokubauskas, Nojus Kulieša pridėjo 11 taškų.

2024-02-10
Aistis Lukoševičius 16 Taškai 17 Mindaugas Čepauskas
Aistis Lukoševičius 11 Kamuoliai 9 Justas Košys
Orestas Katilauskas 4 Perdavimai 5 Mindaugas Čepauskas

Tauragėje nutrūko „Grafų baldų“ pergalių serija

Penkių pergalių seriją fiksavę Šiaulių raj. Kuršėnų SM-„Grafų baldai“ (9/15) jos nepratęsė. Kuršėniškiai išvykoje 76:92 (27:24, 11:24, 15:17, 23:27) nusileido „Tauragės“ (14/9) krepšininkams.

Rungtynės prasidėjo svečiams palankiu stiliumi – greitu krepšiniu. 3 taškų persvarą (27:24) įgiję „Grafų baldai“ sustojo, o iniciatyvą perėmę šeimininkai po truputį vis didino savo pranašumą.

Greitą krepšinį propaguojančiai Kuršėnų komandai kovoti rungtynėse iki galo galėjo neleisti nuovargis, kadangi, svečiai diena prieš tai turėjo sunkias rungtynes Raseiniuose, kai tauragiškiai turėjo poilsio dieną.

„Tauragei“ tai svarbus laimėjimas. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai toliau atkakliai kaunasi dėl tiesioginio kelialapio į ketvirtfinalį bei šiuo metu dalijasi 3-5 vietas.

Nugalėtojams Gvidas Galinauskas pelnė 22 taškus, Martynas Linkevičius surinko 17, Augustinas Krūminis ir Martynas Šeputis pridėjo po 9 taškus.

„Grafų baldams“ Gražvydas Mockus pelnė 19 taškų, Faustas Kerpė surinko 15, po 13 taškų pridėjo Rokas Pupelis ir Deividas Visockis.

2024-02-10
Gvidas Galinauskas 22 Taškai 19 Gražvydas Mockus
Martynas Linkevičius 12 Kamuoliai 9 Rokas Pupelis
Martynas Linkevičius 5 Perdavimai 4 Deividas Visockis

B divizionas

„Ežerūnas“ uraganiniu puolimu nušlavė „Ridos“ krepšininkus

Įspūdingai puolime rungtyniavęs Molėtų „Ežerūnas“ (11/8) iškovojo įtikinamą pergalę. Molėtiškiai išvykoje 119:68 (34:15, 30:13, 23:26, 29:17) nepasigalėjo Švenčionėlių „Ridos“ (3/16) krepšininkų.

Svečiai savo sąlygas diktavo nuo pirmųjų rungtynių minučių ir jau iki pertraukos susikrovė triuškinamą persvarą (64:28).

Antroje rungtynių dalyje „Ežerūnas“ nesustojo demonstruoti įspūdingų puolimo rodikliu bei toliau didino savo turėtą persvarą.

Šiose rungtynėse molėtiškiai pataikė net 36 dvitaškius iš 56, atliko 27 rezultatyvius perdavimus bei tiek pat kartų privertė varžovus suklysti.

Pergalė „Ežerūnui“ leidžia išlikti penktoje B diviziono A grupės pozicijoje.

Nugalėtojams Gytis Sutkus pelnė 22 taškus, Matas Saugiūnas surinko 19, Kipras Pumputis pridėjo 18 taškų.

Šeimininkams Nerijus Kasperovičius pelnė 19 taškų, Šarūnas Miklaševičius surinko 12, Matas Sakalnikas pridėjo 9 taškus.

2024-02-10
Nerijus Kasperovičius 19 Taškai 22 Gytis Sutkus
Nerijus Kasperovičius 12 Kamuoliai 15 Gytis Sutkus
Nerijus Kasperovičius 4 Perdavimai 5 Mykolas Mačiulis

Kiti vasario 10 dienos Nostra.lt-RKL rezultatai

„Raseiniai“ 76:88 (24:22, 17:25, 25:23, 10:18) Kauno raj. „Omega-Tauras“;

Kazlų Rūdos „Ataka“-Kauno kolegija 89:67 (27:11, 23:25, 19:18, 20:13) Plungės „Olimpas“;

Kauno „Žalgiris“ 89:80 (20:14, 28:20, 26:19, 15:27) „Akmenės kraštas“.

Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ 94:72 (35:17, 23:17, 12:22, 24:16) Gargždų sporto centras;

„Pašvitinys“ 70:79 (17:15, 17:24, 9:13, 27:27) Skuodo KKSC-„Kuršasta“;

Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“ 98:79 (25:16, 27:20. 24:20, 22:23) Raseinių „Brosta-KKSC“.