Prienų „Mačiūnai-KKSC" lyderis Domantas Šeškus apie prasidėjusias atkrintamąsias, krepšinio idealus ir motyvaciją

Dar visai neseniai, Kovo 24 d. pasbaigė Regionų krepšinio lygos (RKL) reguliarusis sezonas, po kurio pirmoje turnyrinės lentelės vietoje puikuojasi Kauno r. „Omega- Tauras“ komanda su 23 pergalėmis, antroje turnyrinės lentelės vietoje liko BC „Biržai“ komanda, kuri nuo pirmosios atsilieka vos 2 pergalėmis. Dar dvi komandos, kurios užsitikrino vietas atkintamosiose,- Plungės „Olimpas“ ir Kėdainių sporto centras, kurios tarpusiavyje skiriasi tik 1 pergale. Penktoje turnyrinės lentelės pozicijoje reguliarųjį sezoną pabaigė Kauno „Žalgiris-3" komanda.

DOMANTO ŠEŠKAUS KOMENTARAS APIE PRASIDĖJUSIAS ATKRINTAMĄSIAS.

Šeštoje vietoje likusios Prienų „Mačiūnai-KKSC" komandos lyderis Domantas Šeškus dar prieš pasibaigiant reguliariajam sezonui laidoje „Courtside Talk“ kalbėjo apie komandinį ryšį ir dalijosi mintimis apie bendrą tikslą.

„Norisi patekti į Finalo ketvertą, mano akimis mes esame labai to verti. O komandinis ryšis, aišku nors kartais aikštelėje atsiranda trintis, bet smagu, kad palaikome ryšį ir už jos ribų, norisi tokį ryšį turėti dar kelis sezonus.“

Prienų komandą atstovaujantis Domantas Šeškus dar prieš kelias savaites rungtynėse prieš Šilalės „Lūšis“ komandą pasiekė pirmąjį karjeros trigubą dublį ir užsitikrino komandos vietą atkrintamosiose. Žinoma, siekiant tokių krepšinio aukštumų neapsieinama be idealų ir mokytojų, kurių pavyzdžiu sekame.

Prienų komandos lyderis taip pat užsiminė ir apie savo sekamus pavyzdžius tarp kurių ir Domanto tėtis, dabartinisLietuvos krepšinio lygoje žaidžiančios Jonavos „CBet“ komandos vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus.

„Tėtis yra asmuo, kuris padarė įtaką mano krepšinio keliui, daug laiko praleidau žaisdamas pas jį. Kai žaisdavau pas tėti komandoje, čia jau yra vieša paslaptis, kad man nelabai patikdavo, tačiau dabar kai tėtis atvažiuoja į rungtynes, smagu kai jis stebi mane ne kaip treneris, o kaip žiūrovas, aišku gaunu priekaištų, kai kažkas nepasiseka, bet daug smagiau dabar žaisti. Taip pat treneris Tadas Stankevičius yra mano pavyzdys, jis man patiko kaip treneris, pas jį sužaidžiau savo geriausią LKL sezoną. Jis yra geriausias psichologas, pedagogas ir treneris, minėsiu tik gražiais žodžiais.“

D.Šeškus interviu metu su savo tūkstantine sekėjų auditorija dalinosi motyvacinėmis mintimis skirtomis krepšinio entuziastams.

„Svarbiausia meilė darbui, sportui, tas ėjimas su šypsena į kiekvieną treniruotę duoda daug impulso ir kaip sako viena labai banali frazė, darbas šiais laikais nugali talentą, tai jei kažko labai norite, daug dirbkite.“

Sezono baigtis dar tikrai nėra aiški, laukia dar ne viena stipri aštuntfinalio ir ketvirtfinalio kovos, kurios atves 4 stipriausias komandas iki finalo ketverto iš kurių tik viena komanda taps nugalėtojais. O jau šį šeštadienį stebėkite savaitės TOP rungtynes iš Raseinių, kur pergalės sieks Raseinių „Raseiniai" ir Kazlų Rūdos „Ataka" - Kauno Kolegija komandos.