Atkrintamųjų starte – Prienų ir Jonavos komandų pergalės

Prienų krepšininkai pergalingai startavo Nostra.lt-RKL atkrintamosiose
Paulius Lučka nuotr.

Kovo 26 dieną startavo Nostra.lt-RKL atkrintamosios, kur buvo sužaista po vienerias A ir B diviziono aštuntfinalio rungtynes.

Sunkia pergale atkrintamąsias pradėjo Prienų „Mačiūnų-KKSC“ komanda, kuri namuose 90:82 (21:25, 16:15, 22:19, 31:23) palaužė Šilalės „Lūšies“ krepšininkus.

Serijoje iki trijų pergalių Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pirmauja 1:0.

Šios poros nugalėtojas ketvirtfinalyje susitiks su Plungės „Olimpu“.

Šilalės komanda dar trečiojo kėlinio pabaigoje pirmavo (59:55), bet ketvirtajame ketvirtyje savo pranašumą įrodė Prienų klubas.

Per lemiamas 10 minučių šeimininkai pelnė 31 tašką ir ilgą laiką disponavo dviženkliu pranašumu.

Rungtynių pabaigoje svečiams dar pavyko sušvelninti deficitą iki 5 taškų (82:87), bet Arno Tilindės tritaškis nubraukė paskutines „Lūšies“ viltis.

Antrosios šios poros aštuntfinalio rungtynės vyks kovo 30 dieną Šilalėje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kajus Okmanas pelnęs 24 taškus, Arnas Tilindė surinko 21, Ernestas Mankauskas pridėjo 13 taškų, Domanto Šeškaus sąskaitoje – 12 taškų.

„Lūšies“ komandai Nojus Pabrieža pelnė 26 taškus, Mindaugas Čepauskas surinko 17, Rokas Nikitinas pridėjo 11 taškų.

2024-03-26
Kajus Okmanas 24 Taškai 26 Nojus Pabrieža
Arnas Tilindė 8 Kamuoliai 12 Nojus Pabrieža
Domantas Šeškus 11 Perdavimai 5 Nedas Vydmantas

Šios komandos, kaip ir dar 14 ekipų, kaunasi dėl patekimo į Nostra.lt-RKL A diviziono finalo ketvertą, kuris vyks gegužės 3-4 dienomis Kėdainiuose.

Dvi dienas truksianti krepšinio šventė suteiks sirgaliams ne tik emocijas aikštėje, bet ir kitokių pramogų, kurios numatomos šventinio krepšinio savaitgalio programoje.

20:00-20:30 val. Apdovanojimai

B divizione pergalingai aštuntfinalio etapą pradėjo Jonavos sporto centro krepšininkai, kurie namuose 96:83 (22:19, 23:24, 26:25, 25:15) pranoko Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“ ekipą.

Serijoje iki dviejų pergalių rezultatas yra 1:0 jonaviečių naudai.

Antrosios šios poros serijos rungtynės įvyks balandžio 2 dieną Šiauliuose.

Šeimininkai savo pranašumą įrodė tik pačioje rungtynių pabaigoje. Komandos tris kėlinius kovėsi taškas į tašką, o įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus (76:76).

Jonaviečius rungtynių pabaigoje į priekį patraukė sėkminga Nojaus Pankratjevo atkarpa. Gynėjas pelnė 7 taškus paeiliui ir likus 1:40 minutės iki rungtynių pabaigos išvedė šeimininkus į priekį (86:80).

Šiauliečiai visiškai užstrigo lemiamoje rungtynių stadijoje, o per likusį laiką pelnė tik 3 taškus, o į priekį pabėgusi Jonavos komanda įsirašė pirmąją pergalę atkrintamosiose.

Rezultatyviausiai Jonavos sporto centro ekipoje rungtyniavo minėtasis N. Pankratjevas pelnęs 24 taškus, Šarūnas Dambrauskas surinko 19, Nedas Raulusevičius pridėjo 14 taškų.

Šiauliečiams Šarūnas Saročka pelnė 22 taškus, Nedas Naujokas surinko 19, Yehoras Sushkinas pridėjo 14 taškų.

2024-03-26
Nojus Pankratjevas 24 Taškai 22 Šarūnas Saročka
Matas Baniulis 7 Kamuoliai 6 Šarūnas Saročka
Nojus Pankratjevas 7 Perdavimai 5 Auridas Urbonas

Rytoj (kovo 27 dieną) tęsis Nostra.lt-RKL A diviziono atkrintamosios. „Tauragė“ namuose egzaminuos „Kupiškį“, o Kazlų Rūdos „Ataka“-Kauno kolegija stos į kovą prieš „Raseinius“.