Nostra.lt-RKL priėmė „Erasmus+“ svečius iš Ispanijos

Nostra.lt-RKL direktorius R. Kuodis įsiamžino su svečiais iš Ispanijos
Nostra.lt-RKL direktorius R. Kuodis įsiamžino su svečiais iš Ispanijos

Gegužės 19 dieną Nostra.lt-RKL sulaukė svečių iš užsienio – Kaune lankėsi „Erasmus+“ mainų programos delegacija iš Vilagarcía de Arousa miesto Ispanijoje. Atvykėliai susitiko su Nostra.lt-RKL direktoriumi Remigijumi Kuodžiu ir susipažino su Lietuvos krepšiniu.

Integruotas profesinio rengimo centras „CIFP Fontecarmoa“ organizavo kelionę į Lietuvą ir jos metu siekė įsigilinti į šalies krepšinio reikalus bei kultūrą. Pirmoji delegacijos stotelė buvo Lietuvos krepšinio namai Kaune. Juose ispanai apžiūrėjo išskirtinę Lietuvos krepšinio šimtmečiui skirtą ekspoziciją, pažiūrėjo trumpametražį filmą apie krepšinio istoriją Lietuvoje ir taip artimai susipažino su populiariausiu šalies sportu.

Ten pat svečių laukė ir susitikimas su Nostra.lt-RKL direktoriumi R. Kuodžiu, kuris jiems pristatė Regionų krepšinio lygą. Jis papasakojo RKL istoriją, aptarė veiklą, strategiją bei ateities planus, taip pat supažindino su lygos komandomis ir klubinio krepšinio sistema. Lygos direktorius džiaugėsi, kad Lietuvos krepšinis bei RKL sulaukė dėmesio iš užsienio.

„Priėmę svečius iš „Erasmus+“ mainų programos įgijome itin vertingos tarptautinių projektų patirties, – sakė R. Kuodis. – Malonu, kad Regionų krepšinio lyga domisi partneriai iš užsienio, konkrečiai šiuo atveju – iš Ispanijos.“

Nostra.lt-RKL direktorius svečiams pristatė lygą

Vėliau atvykėliai užsuko į LKF būstinę, kur juos priėmė LKF komunikacijos ir marketingo vadovas Mindaugas Gobikas. Jis svečius supažindino su Lietuvos krepšinį reguliuojančios organizacijos veikla bei tikslais, o tada vyko diskusija apie švietimo sistemas bei krepšinio trenerių rengimą.

Norėdama iš arti pamatyti Lietuvos krepšinio infrastruktūros pavyzdį, delegacija galiausiai apsilankė Vytauto Didžiojo universitete ir apžiūrėjo stadioną, krepšinio bei treniruoklių sales, taip pat aptarė bendradarbiavimo ateityje galimybes.