Sėkmingas susitikimas Kazlų Rūdoje plečiant krepšinio bendruomenės veiklą

Gegužės 29-ąją Kazlų Rūdos savivaldybėje ir Kazlų Rūdos sporto centre vyko įdomus ir įkvepiantis susitikimas, kuriame dalyvavo daug garbių svečių iš krepšinio pasaulio ir vietos organizacijų bei pačios savivaldybės. Susitikimo šeimininkais buvo Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška, sporto centro komandos „Ataka“ vadovai, sporto centro direktorė Sandra Kilikevičienė, krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas, Regionų krepšinio lygos (RKL) prezidentas Vidas Butkus, RKL direktorius Remigijus Kuodis bei Kazlų Rūdos vyrų krepšinio klubo „Ataka“ treneris Tomas Bietkis, krepšininkas ir trenerio asistentas Jaunius Davniukas, taip pat Žalgirio krepšinio akademijos konsultantas Kazlų Rūdai Algirdas Brazis.

Susitikimo metu buvo išreikštas džiaugsmas dėl vyrų krepšinio klubo „Ataka“ pasiekimų, aptarti ateities planai, perspektyvos ir galimybės. Taip pat buvo svarstomos vaikų krepšinio ugdymo ir įtraukimo į treniruotes galimybės, aptartos bendradarbiavimo perspektyvos. Dalyviai džiaugėsi sporto infrastruktūra, krepšinio aikštėmis bei vykstančiais renginiais Kazlų Rūdoje. Susitikimas buvo pratęstas krepšinio aikštelėje, kur savivaldybės meras Mantas Varaška ir garbūs svečiai aktyviai dalyvavo linksmame simboliniame baudų metimo konkurse.

Dėkojame Kazlų Rūdos savivaldybės merui už skirtą laiką ir įdomią diskusiją apie krepšinio sektoriaus plėtrą. Šis susitikimas padės stiprinti krepšinio bendruomenės ryšius bei prisidės prie dar geresnio krepšinio infrastruktūros panaudojimo Kazlų Rūdoje.