„Biržų“ atstovas K. Urbanavičius – apie gerą atmosferą komandoje, didžiausią jos stiprybę ir lygų čempionatą

Kipras Urbanavičius
Kipras Urbanavičius
Eivydas Šarkūnas nuotr.

Antrajame „Courtside Talk“ epizode pakalbinome „Biržų“ komandos krepšininką Kiprą Urbanavičių, kuris papasakojo apie komandą supančią puikią atmosferą, savo atsiradimą komandoje ir čempionato atkaklumą.

„Krepšinio kelionė prasidėjo taip pat kaip ir visų. Tėvai atvedė į treniruotę, sekiau brolio pėdsakais, nes jis irgi lankė krepšinį“, – apie pirmuosius gyvenimo įspūdžius krepšinyje kalbėjo Kipras.

Kalbėdamas apie savo vaikystės krepšinio idealus vilnietis išskyrė Lietuvos krepšinio legendas.

„Neturiu vieno labiausiai patinkančio krepšininko. Stebi rungtynes, pamatai kažką įdomaus ir bandai tai panaudoti savo žaidime. Vaikystėje žavėdavausi Arvydo Macijausko ir Šarūno Jasikevičiaus žaidimu“, – teigė jis.

Urbanavičius Biržuose rungtyniauja nuo 2018 metų. Krepšininkas minėjo, jog šioje komandoje atsidūrė buvusio žaidėjo dėka.

„Pasirinkti žaisti Biržuose buvo labai paprasta. Tuo metu man paskambino komandoje rungtyniavęs Dominykas Bučas – mes žaidėme kartu už universitetą ir turėjo gerą ryšį. Atvykau į pirmąją treniruotę ir nuo to viskas ir prasidėjo“, – apie pirmąją patirtį Biržuose kalbėjo įžaidėjas.

Šiuo metu „Biržai“ pirmauja Nostra.lt-RKL A divizione. Pačio Kipro nuomone, šių metų čempionatas – itin lygus.

„Tikrai lygus čempionatas, yra keletas stipresnių komandų, bet su visais sunku žaisti. Jei prieš kažką atsipalaiduoji – iškart gali pralaimėti. Patys patyrėme pralaimėjimus prieš komandas, kurios galbūt nėra pačios stipriausios“, – apie čempionato pajėgumą kalbėjo vilnietis.

Krepšininkas užsiminė, jog yra pats kiek nustebęs, kaip sėkmingai klostosi šis sezonas „Biržų“ komandai.

„Kažkiek patys esame nustebę, jog pirmaujame čempionate. Tą pačią Kauno raj. „Omega-Tauras“ du kartus nugalėjome, kuri yra labai stipri komanda. Užtikrintai tikrai nesijaučiame, mums kvėpuoja į nugarą kitos komandos, bet džiaugiamės ir sieksime lyderių pozicijas apsaugoti“, – siekio užimti pirmąją poziciją neslėpė K. Urbanavičius.

Kalbėdamas apie „Biržų“ komandą, krepšininkas išskyrė jos stiprybę ir puikią atmosferą joje.

„Mūsų stiprybė, jog randame bendrą kalbą tarp jaunesnių ir vyresnių žaidėjų, bet tokia ta mūsų komanda. Kažkuo kiekvienas esame skirtingas, bet tai ir leidžia mums jaustis gerai kaip kolektyvui. Atmosfera komandoje yra labai gera. Retas atvejis, jog visa komanda būtų draugai ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. Su beveik visu komandos pagrindu žaidžiau ir mokiausi universitete, tas sutariame tikrai gerai“, – džiaugėsi geru mikroklimatu komandoje įžaidėjas.