Birštone – triuškinanti šeimininkų pergalė

Birštono „Milasta“ įsirašė trečiąją pergalę iš eilės
Nostra.lt-RKL nuotr.

Lapkričio 26 dieną, Nostra.lt-RKL pirmenybėse buvo sužaistos vienerios B diviziono rungtynės.

Trečiąją pergalę paeiliui pasiekė Birštono „Milastos“ ekipa (6-1). Aurimo Liuizos auklėtiniai namuose 93:64 (18:16, 22:15, 26:15, 27:18) nepaliko vilčių Švenčionėlių „Ridos“ krepšininkams (1-8)

Pirmoji rungtynių pusė pasižymėjo atkaklesne ir lygesne dvikova. Po pirmojo ketvirčio šeimininkai turėjo trapų 2 taškų pranašumą (18:16), o antrajame Birštono klubas savo persvarą išaugino iki 9 taškų (40:31).

Rungtynių lūžis įvyko po pertraukos. Trečiajame kėlinyje „Milastos“ krepšininkai atitrūko nuo septyniese šiose rungtynėse besivertusios „Ridos“ komandos ir įgijo užtikrintą 20 taškų persvarą (66:46).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai toliau didino savo pranašumą ir iškovojo jau šeštąją pergalę šiame sezone.

Solidų pergalių kraitį savo sąskaitoje turinti „Milasta“ šiuo metu rikiuojasi antroje pozicijoje. Tuo tarpu „Rida“ su vienu laimėjimu turnyrinėje lentelėje lieka paskutinė.

Nugalėtojus į pergalę vedė 21 tašką bei 34 naudingumo balų pasirodymą surengęs Eivydas Aleksa. 15 taškų surinko Laurynas Miknevičius, po 12 pridėjo Osvaldas Brazdžionis ir Vakaris Diškevičius.

„Ridos“ gretose 15 taškų surinko Ignas Eidukevičius, Kornelijus Snitka pelnė 13 taškų, Rokas Šamšūra pridėjo 12.

2023-11-26
Eivydas Aleksa 21 Taškai 15 Ignas Eidukevičius
Eivydas Aleksa 12 Kamuoliai 6 Matas Sakalnikas
Laurynas Miknevičius 5 Perdavimai 4 Andrius Lazovskis

Sekančias rungtynes Birštono „Milasta“ žais gruodžio 2 dieną, kuomet išvykoje susigrums su Molėtų „Ežerūnu“.

Tuo tarpu, Švenčionėlių „Rida“ savo rungtynes sužais dar šį mėnesį, kuomet lapkričio 30-ąją savo aikštėje priims VKM-NAPC ekipą.