Susipažinkite su Nostra.lt-RKL komunikacijos komanda!

Nostra.lt-RKL organizacijos nariai nenuilstamai stengiasi kurti kuo geresnį turinį lygos gerbėjams. Kad įdedamas darbas neliktų anonimiškas, kviečiame susipažinti su Nostra.lt-RKL komunikacijos duetu – Luku Rutkausku ir Martynu Barzda. Lukas prisijungė prie organizacijos besiruošiant artėjančiam sezonui, o Martynas tęsia pernai pradėtą darbą.

Lukas Rutkauskas | Marketingas

Esu Lukas Rutkauskas, man 22-eji. Nuo pat mažumės domiuosi krepšiniu ir viskuo, kas su juo susiję. Visada įsivaizdavau save dirbantį šioje sferoje, todėl praėjusiais metais baigiau sporto vadybos bakalauro studijas Kauno kolegijoje, kuri bendradarbiauja su Nostra.lt-RKL. O šiuo metu studijuoju tos pačios krypties magistrantūros studijas Lietuvos sporto universitete.

Savo kelią sporto pasaulyje pradėjau jauno amžiaus nuo savanorystės ir pagalbos įvairiuose sporto renginiuose. Nuo mažų dienų mylimoje krepšinio sferoje savo pirmąjį oficialų darbą gavau prieš pustrečių metų vienoje iš Panevėžio sporto akademijų. Dabar džiaugiuosi gavęs progą išbandyti save aukštesniame lygyje – Regionų krepšinio lygoje.

Prisijungęs prie RKL organizacijos, nekantrauju pritaikyti sporto vadybos, marketingo ir socialinių tinklų administravimo žinias bei įgūdžius visos Lietuvos mastu. Tikiu, jog visi laukiantys iššūkiai yra įveikiami, nes tik siekiant neįmanomo galima pasiekti maksimumą. To ir linkiu sau bei visai RKL organizacijai artėjančiame sezone.

 

Martynas Barzda | Tekstų rašymas

Esu Martynas Barzda, man 19 metų. RKL organizacijoje atsidūriau visiškai netikėtai prieš kiek daugiau nei metus. Nuo mažų dienų esu automobiliais besidomintis „tiksliukas“, o šį rugsėjį pradėsiu transporto inžinerijos bakalauro studijas Kauno technologijos universitete. Tačiau ne prasčiau už tiksliuosius mokslus man sekasi ir lietuvių kalba bei tekstų rašymas. Būtent dėl šių sugebėjimų ėmiausi darbo Regionų krepšinio lygoje.

Anksčiau nebuvau didelis krepšinio megėjas ir daug dėmesio jam neskyriau. Vis dėlto prisijungęs prie RKL organizacijos pradėjau gilintis į šio sporto niuansus ir pamažu ėmiau žavėtis įspūdingais metimais, gudriais komandiniais deriniais bei įtemptomis dvikovomis iki paskutinių akimirkų. Pastebėjęs didžiulę žaidėjų, trenerių bei žiūrovų aistrą pats ja užsikrėčiau. Džiaugiuosi, kad praleidęs metus RKL organizacijoje pamilau krepšinį.

Praėjęs Nostra.lt-RKL sezonas man buvo reikšmingas mokymosi ir tobulėjimo laikotarpis. Nekantrauju pritaikyti visas išmoktas pamokas, kad kurčiau informatyvų ir įtraukiantį turinį artėjančiame sezone. Visi kilsiantys iššūkiai bei sunkumai reikalaus pastangų, todėl sau ir visai RKL organizacijai linkiu nebijoti atiduoti visas jėgas siekiant naujų aukštumų.