Radviliškio ir Druskininkų komandos užsitikrino vietas B diviziono ketvirtfinalio etape

„Druskininkai“ žengė į Nostra.lt-RKL B diviziono ketvirtfinalį
„Druskininkai“ nuotr.

Kovo 29 dieną Nostra.lt-RKL B divizione paaiškėjo pirmieji ketvirtfinalio dalyviai

Pirmieji aštuntfinalio etapą įveikė Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ ir „Druskininkų“ klubai.

Radviliškio ekipa išvykoje 69:64 (19:18, 16:16, 16:10, 18:20) pranoko Molėtų „Ežerūną“.

Algio Pipiro auklėtiniai seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2:0.

Likus minutei iki rungtynių pabaigos, Molėtų ekipa tritaškiu išlygino rezultatą (62:62). Visgi svečiai iš Radviliškio atsakė 7 taškais paeiliui ir įtvirtino savo pergalę.

Ketvirtfinalyje B diviziono B grupės nugalėtojai rungsis prieš Jonavos sporto centro ir Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“ poros nugalėtoją. Šioje serijoje 1:0 pirmauja jonaviečiai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Aivaras Kvederavičius pelnęs 21 tašką, Robertas Balčius surinko 13, Almantas Pakarklis pridėjo 11 taškų.

„Ežerūnui“ 17 taškų pelnė Karolis Eigminas, po 11 surinko Marius Valkauskas ir Edvinas Slabaševičius.

2024-03-29
Karolis Eigminas 17 Taškai 21 Aivaras Kvedaravičius
Einaras Beržonskis 15 Kamuoliai 5 Aivaras Kvedaravičius
Einaras Beržonskis 4 Perdavimai 2 Aivaras Kvedaravičius

Kitose rungtynėse „Druskininkai“ namuose 90:78 (32:21, 22:15, 17:24, 19:18) pranoko KTU krepšininkus ir eliminavo pastaruosius iš atkrintamųjų.

Seriją iki dviejų pergalių Druskininkų miesto ekipa laimėjo 2:0.

„Druskininkai“ į šią seriją atėjo kaip šeštoji A grupės komanda, tuo metu KTU sezoną baigė trečioje B grupės pozicijoje.

Šeimininkai diktavo sąlygas pirmoje rungtynių pusėje, per kurią spėjo įgyti saugią 18 taškų persvarą (54:36).

Po pertraukos KTU ėmė kiek mažinti deficitą (71:60), bet „Druskininkai“ atlaikė svečių šturmą ir žengė į kitą etapą.

Nugalėtojams Justinas Žirlys pelnė 22 taškus, Darius Kibildis surinko 18, Robertas Bitinas pridėjo 11 taškų.

KTU Elvinas Antanaitis pelnė 17 taškų, Augustas Galvenis surinko 13, Ainaras Budginas pridėjo 12 taškų.

2024-03-29
Justinas Žirlys 22 Taškai 17 Elvinas Antanaitis
Justinas Žirlys 12 Kamuoliai 8 Elvinas Antanaitis
Darius Kibildis 7 Perdavimai 4 Elvinas Antanaitis

„Druskininkai“ ketvirtfinalyje susitiks su Utenos „Juventus-Užpalių“ ir Klaipėdos „VKKM-Neptūno“ poros nugalėtoju.

Šios poros serija prasidėjo vakar ir pirmąją pergalę įsirašė uteniškiai. Gintaro Kručkausko auklėtiniai namuose 90:68 (24:19, 22:19, 26:11, 18:19) sutriuškino klaipėdiečius.

Šeimininkai rungtynių lūžį atliko trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 15 taškų skirtumu (26:11) ir susikrovė triuškinamą pranašumą (72:49).

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet klaipėdiečiams nebepavyko sumažinti distancijos iki savo varžovų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Tomas Mackonis pelnęs 15 taškų, po 13 surinko Deimantas Bartaškas ir Ernestas Leipus, 11 taškų pridėjo Mindaugas Kietis.

Klaipėdiečiams Jokūbas Žilius surinko 14 taškų, Nikita Čikunov surinko 10, Justas Dargevičius pridėjo 8 taškus.

Antrosios serijos rungtynės balandžio 4 dieną vyks Klaipėdoje.

2024-03-29
Tomas Mackonis 15 Taškai 14 Jokūbas Žilius
Titas Didžgalvis 8 Kamuoliai 4 Kristupas Grybas
Paulius Martinonis 3 Perdavimai 3 Justas Dargevičius

Paskutinėse vakaro rungtynėse pergalingai aštuntfinalio seriją pradėjo Gargždų sporto centras, kuris namuose 84:66 (16:12, 15:15, 29:10, 24:29) nugalėjo Anykščių KKSC-„Elmį“.

Serijoje iki dviejų pergalių rezultatas tapo 1:0.

Šeimininkai pergalę užsitikrino galingu spurtu trečiajame kėlinyje (29:10), po kurio susikrovė 23 taškų persvarą (60:37).

Ketvirtajame kėlinyje Anykščių ekipa suvertė 29 taškus, bet to buvo negana siekiant galimybės pakovoti dėl pergalės.

Nugalėtojams Tadas Augustauskas pelnė 21 tašką, Juozas Virkutis surinko 13, po 10 taškų pridėjo Paulius Šylius ir Ignotas Novokreščianovas.

Anykštėnams Žygimantas Žiūkas pelnė 23 taškus, Tautvydas Jodelis surinko 11, Salmonas Butkys.

Antrosios serijos rungtynės balandžio 2 dieną vyks Anykščiuose.

2024-03-29
Tadas Augustauskas 21 Taškai 23 Žygimantas Žiukas
Arvydas Toliušis 9 Kamuoliai 6 Tautvydas Jodelis
Juozas Virkutis 8 Perdavimai 3 Tautvydas Jodelis

Primename, jog Nostra.lt-RKL B diviziono finalo ketvertas vyks balandžio 19-20 dienomis, Utenoje. Jo metu susirinkusiųjų lauks ne tik intriguojančios akistatos dėl čempionų trofėjaus, bet taip pat ir įvairios pramogos bei koncertinė programa.