„Omega-Tauro“ treneris G. Kurtinaitis: „Susikausime su visiškai kitokia komanda“

Giedrius Kurtinaitis ir Tomas Bietkis
Giedrius Kurtinaitis ir Tomas Bietkis

Jau šį penktadienį, balandžio 28 dieną, Garliavoje prasidės dvi dienas truksianti Nostra.lt-RKL krepšinio fiesta – A diviziono finalo ketvertas. Šventę 18:00 val. atidarys pirmasis pusfinalis, kuriame ragus surems Kazlų Rūdos SC-„Ataka“ ir Kauno r. „Omega-Tauras“.

„Atakos“ koziris – stipri komandos dvasia

Praėjusiame Nostra.lt-RKL sezone Kazlų Rūdos SC-„Ataka“ nukeliavo iki ketvirtfinalio, kuriame pralaimėjo ne kam kitam, o „Omega-Taurui“. Šiemet kazlų rūdiškiai akivaizdžiai patobulėjo ir reguliarujį sezoną baigė pergalių ir pralaimėjimų santykiu susilyginę su Kauno rajono ekipa.

Galima nuspėti, kad pirmajame pusfinalyje vyks atkakli kova iki paskutinio atodūsio. „Atakos“ vyr. treneris Tomas Bietkis tikina, kad ekipa netaupys energijos.

„Kiekviena dvikova yra didžiulės svarbos, todėl nebėra kur trauktis. Atiduosime visas jėgas – taupyti nėra kam, juk jau sezono pabaiga“, – įsitikinęs T. Bietkis.

„Atakoje“ žaidžiantys krepšininkai tarpusavyje bičiuliauja, vienas kitą palaiko. Komandos treneris mano, kad tai – esminė ekipos stiprybė.

„Komanda jau ne vienerius metus žaidžia kartu, gerai sutaria tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Ekipos dvasia, charakteris – stipriausia mūsų pusė, – sako T. Bietkis. – Svarbiausia susitvarkyti su startiniu jauduliu ir įsivažiuoti. Tikimės, kad „Atakai“ pavyks sėkmingai pradėti rungtynes.“

Ataka

Komandą palaikys sirgalių būrys

„Atakos“ trenerio teigimu, nors ekipa psichologiškai stipri, pergalės tai negarantuoja.

„Atvirai kalbamės su komandos nariais ir prieš treniruotes, ir po jų. Žaidėjai nesijaudina, nori žaisti. Manau, kad esame neblogai pasiruošę psichologiškai, bet pamatysime, kaip seksis rungtynių dieną“, – kalba T. Bietkis.

Komandos strategas priduria, kad „Ataka“ tikriausiai bus gausiai palaikoma finalo ketverto rungtynėse Garliavoje.

„Teko girdėti, kad atvyks ne tik daug kazlų rūdiškių, bet ir nemažai gerbėjų iš Kauno. Tikimės tikrai didelio palaikymo,“ – teigia T. Bietkis.

Ataka

„Omega-Tauro“ treneris G. Kurtinaitis: „Susikausime su visiškai kitokia komanda“

Praėjusį sezoną Kauno r. „Omega-Tauras“ finale 85:90 nusileido Vilniaus „Rivilei“ ir tapo A diviziono vicečempionais. Tačiau ekipa šiuo metu negalvoja apie šiųmetinį finalą. Vyr. treneris Giedrius Kurtinaitis atskleidžia, kad komandos akiratyje – tik pusfinalio dvikova.

„Visas mintis ir jėgas esame sutelkę ties pusfinaliu – juk pirmoji diena nulems, ar kovosime dėl čempionų titulo“, – sako G. Kurtinaitis.

Trenerio teigimu, rungtynių eigą ir rezultatą sunku prognozuoti, nes susirungsiančios komandos – itin skirtingos.

„Pusfinalyje susikausime su visiškai kitokia komanda. „Atakos“ žaidėjai yra jaunesni, todėl turi daugiau jaunatviškumo, fizinių jėgų. Mes esame vyresnė komanda su nemažai patirties, – teigia G. Kurtinaitis. – Mūsų ir varžovų žaidimo stiliai smarkiai skiriasi, todėl įdomu, kokia bus rungtynių baigtis. Tikimės, kad šaltas protas padės mums iškovoti pergalę.“

Omega-Tauras

Vertinga pamoka ketvirtfinalyje

Į finalo ketvertą „Omega-Tauras“ pateko ketvirtfinalio serijoje rezultatu 3:1 įveikę „Biržus“. G. Kurtinaitis atvirauja, kad šioje dvikovoje komanda išmoko pamoką, kuri pravers artėjančiose rungtynėse.

„Svarbiausia sunkiomis akimirkomis laikytis plano, o ne gelbėtis pavieniais veiksmais. Nelengvoje serijoje su „Biržais“ įgavome labai vertingos patirties ir patys pamatėme, kokie esame, kai nesiseka, – pasakoja „Omega-Tauro“ strategas ir priduria, kad finalo ketverte ekipa tikisi žaisti kaip niekad gerai. – Kad ir kaip nemalonu, turime pripažinti, kad reguliariojo sezono metu turėjome problemų su motyvacija. Prasidėjus atkrintamųjų etapui šią bėdą išsprendėme ir į finalo ketvertą ateiname geriausioje savo formoje.“

G. Kurtinaitis taip par išreiškia viltį, kad komandai pavyks geru žaidimu atsidėkoti Garliavoje „Omega-Taurą“ palaikysiantiems ištikimiausiems ekipos sirgaliams.

„Pasižymime ne sirgalių kiekybe, o kokybe. Gerbėjų turime ne itin daug, bet jie atiduoda visas širdis. Stengsimės juos nudžiuginti“, – tikina komandos treneris.

Omega-Tauras