LKF konkurse du krepšinio gerbėjai laimėjo kelionę su Lietuvos krepšinio rinktine į Prancūziją

LKF konkurso akimirka
LKF konkurso akimirka

Šeštadienį vykęs Nostra.lt-RKL A diviziono mažasis finalas dviems krepšinio gerbėjams įsimins visam gyvenimui. Rungtynių ilgosios pertraukos metu jie tapo Lietuvos krepšinio federacijos organizuoto konkurso nugalėtojais ir laimėjo kelionę su Lietuvos krepšinio rinktine į rungtynes Prancūzijoje.

Konkurso taisyklės buvo paprastos: dalyviai turėjo po vieną bandymą pataikyti iš po krepšio, nuo baudų metimo linijos bei nuo tritaškio atžymos. Trys dalyviai, praėję atranką B diviziono finalo ketverto rungtynėse, susirungė dėl dviejų kelialapių.

LKF konkurso akimirka

Pirmuoju nugalėtoju tapo Mindaugas Košelis. Visus tris metimus pataikęs vaikinas neslėpė nei džiaugsmo, nei jaudulio.

„Jaudinausi nuo pat ryto, bet reikiamu momentu susikaupiau ir pataikiau, todėl labai džiaugiuosi, – sakė Mindaugas, kuriam įmesti lemtingus metimus padėjo patirtis laisvalaikiu žaidžiant krepšinį. – Esu ne tik krepšinio gerbėjas, bet ir žaidėjas – RKL B divizione atstovauju Raseinių „Brosta-KKSC“ komandai.“

LKF konkurso akimirka

Dėl antrojo kelialapio susirungė du berniukai. Kadangi nė vienam nepavyko iš pirmo bandymo pataikyti visų trijų metimų, vyko pratęsimas – dalyviams reikėjo įmesti nuo baudų metimo linijos. Galiausiai konkursą laimėjo pirmas baudos metimą pataikęs devynmetis Markas. Į kelionę važiuoti gali tik pilnamečiai, todėl į Prancūzijos sostinę su Lietuvos krepšinio rinktine keliaus vienas iš Marko tėvelių.

„Palaikau Kauno „Žalgirį“, domiuosi NBA“, – atskleidė jaunasis krepšinio gerbėjas. – Džiaugiuosi, kad tėveliai galės važiuoti į Paryžių su Lietuvos rinktine.“

LKF konkurso akimirka