Įspūdingas „Tauragės“ kėlinys, atkaklios akistatos Kupiškyje ir Prienuose bei „Milastos“ pergalių serija

Įspūdingai finišavusi „Tauragė“ pasiekė pergalę
„Tauragė“ nuotr.

Sausio 26 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse buvo sužaistos 11 rungtynių.

A divizionas

Tauragėje – įspūdingo ketvirčio dėka laimėję šeimininkai.

Penktadienį iš nesėkmių duobelės išlipo „Tauragė“ (12/8), kuri namuose 85:66 (22:19, 14:20, 15:17, 34:10) nugalėjo Plungės „Olimpą“ (13/7).

Po trijų kėlinių iniciatyva priklausė svečiams, kurie pirmavo 5 taškais (51:56), tiesa, viskas apsivertė paskutiniajame ketvirtyje.

Tauragiškiai per lemiamas 10 žaidimo minučių pelnė net 34 taškus (34:10) ir tokios atkarpos dėka sugebėjo sutriuškinti aukščiau turnyrinėje lentelėje besirikiuojančius varžovus.

Nugalėtojams Gvidas Galinauskas pelnė 16 taškų, Redas Jakubauskas surinko 14, po 12 taškų pridėjo Martynas Šeputis ir Lukas Grabauskas.

„Olimpui“ 17 taškų pelnė Rokas Kreišmontas, 16 surinko Mantas Kazonas, po 7 taškus pridėjo Tomas Domarkas ir Justas Grikštas.

2024-01-26
Gvidas Galinauskas 16 Taškai 17 Rokas Kreišmontas
Gvidas Galinauskas 9 Kamuoliai 6 Rokas Kreišmontas
Martynas Linkevičius 4 Perdavimai 3 Domininkas Matutis

Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidęs „Kupiškis“ pasiekė pergalę namuose

Devintąją pergalę šį sezoną iškovojo „Kupiškio“ (9/11) krepšininkai, kurie namuose 78:75 (26:19, 18:13. 18:21, 16:22) palaužė „Akmenės krašto“ (6/14) ekipą.

Likus 1:18 minutės iki rungtynių pabaigos, Justas Maceikis dvitaškiu persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (74:73).

Po šio metimo svečiai iš Akmenės pasižymėjo dvejomis klaidomis, o likus 13 sekundžių iki ketvirčio pabaigos Paulius Blieka padidino „Kupiškio“ pranašumą iki 3 taškų (76:73).

Vėliau komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, o „Akmenės kraštas“ turėjo paskutinį šansą išplėšti pratęsimą, bet Martyno Valters tritaškis buvo netaiklus.

Tas pats M. Valters po netaiklaus savo metimo užsidirbo nesportinę pražangą, tiesa, P. Blieka prametė abu baudų metimus. Visgi tai nieko nepakeitė ir „Kupiškis“ pasiekė pergalę savų sirgalių akivaizdoje.

Nugalėtojams Justas Maceikis pelnė 24 taškus, po 12 surinko Ernestas Umbra ir Adrijus Totoris.

Svečiams Martynas Valters pelnė 27 taškus, Valdas Vasylius surinko 14, Eitvydas Juodris pridėjo 11 taškų.

2024-01-26
Justas Maceikis 24 Taškai 27 Martynas Valters
Justas Maceikis 8 Kamuoliai 9 Valdas Vasylius
Ernestas Umbra 6 Perdavimai 4 Valdas Vasylius

Prienuose po atkaklios kovos triumfavo šeimininkai

Dar vienas dramatiškas susitikimas vyko Prienuose, kur „Mačiūnų-KKSC“ (11/9) 79:76 (23:15, 22:24, 17:19, 17:18) palaužė Kauno „Žalgirio-3“ (9/10) krepšininkus.

Likus 59 sekundėms iki rungtynių pabaigos, žalgirietis Kajus Mikalauskas dvitaškiu išlygino rezultatą (74:74).

Sėkmingu išpuoliu atsakė Arnas Tilindė, išvedęs šeimininkus į priekį (76:74). Tam pačiam K. Mikalauskui du kartus iš eilės nepavyko dar kartą išlyginti rezultato, o Kajus Okmanas baudos metimu padidino Prienų komandos persvarą (77:74).

Esminiu rungtynių momentu tapo Majaus Bulanovo pramestas tritaškis likus 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos. Apsigynę šeimininkai baudų metimais įtvirtino pergalę bei įsirašė 11-ą laimėjimą šį sezoną.

Nugalėtojams Domantas Šeškus pelnė 27 taškus, Paulius Gvazdaitis surinko 13, Paulius Steikūnas pridėjo 11 taškų.

„Žalgiris-3“ gretose Kristupas Kepežinskas pelnė 21 tašką, Mantas Kočanas surinko 15, Kajus Mikalauskas pridėjo 14 taškų.

2024-01-26
Domantas Šeškus 27 Taškai 21 Kristupas Kepežinskas
Paulius Gvazdaitis 8 Kamuoliai 10 Augustas Navickas
Domantas Šeškus 5 Perdavimai 4 Kajus Mikalauskas

B divizionas

Pergalingą seriją fiksuojantys „Milastos“ krepšininkai alsuoja uteniškiams į nugaras

Dar vieną pergalę Nostra.lt-RKL B divizione iškovojo Birštono „Milasta“ (15/1), kuri išvykoje 88:59 (16:16, 18:30, 8:27, 17:15) sutriuškino „Trakų“ (2/13) klubą.

Savo pranašumą svečiai pradėjo rodyti antrajame kėlinyje, kuriame pelnė 30 taškų ir įgijo 12 taškų persvarą (46:34).

Pergalingą persvarą Birštono ekipa įgijo po pertraukos. Trečiajame kėlinyje dominavusi „Milasta“ susikrovė 31 taško pranašumą (73:42).

Ketvirtajame kėlinyje vyko apylygis krepšinis, o svečiai džiaugėsi 15-ąja pergale šį sezoną.

Pergalę iškovoję „Milastos“ krepšininkai ir toliau per vieną laimėjimą atsilieka nuo Utenos „Juventus-Užpalių“, kurie šį sezoną dar nepralaimėjo.

Nugalėtojams Laurynas Miknevičius pelnė 21 tašką, Ovidijus Varanauskas surinko 13, Kostas Damijonaitis pridėjo 12 taškų.

„Trakų“ gretose Edgaras Fedorovičius pelnė 15 taškų, Modestas Gauba surinko 13, Domantas Pikūnas pridėjo 12 taškų.

2024-01-26
Edgaras Fedorovičius 15 Taškai 21 Laurynas Miknevičius
Modestas Gauba 5 Kamuoliai 10 Laurynas Miknevičius
Airidas Neifaltas 4 Perdavimai 4 Ovidijus Varanauskas

Kiti Nostra.lt-RKL rezultatai:

Vilniaus „Rytas-MRU“ 81:73 (25:21, 17:15, 18:21, 21:16) Kėdainių sporto centras;

VDU 87:101 (20:36, 26:24, 20:21, 21:20) Kazlų Rūdos „Ataka“-Kauno kolegija.

Kauno raj. „Tornado KM-Tauras“ 62:86 (15:21, 10:20, 20:16, 17:29) Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“;

LSU 82:91 (28:25, 22:18, 15:31, 17:17) KTU;

Skuodo KKSC-„Kuršasta“ 88:93 (22:23, 24:30, 20:21, 22:19) Raseinių „Brosta-KKSC“;

Jonavos sporto centras 92:85 (27:16, 24:24, 21:22,. 20:23) Molėtų „Ežerūnas“;

Kaišiadorių „Savingė“ 74:72 (18:14, 18:27, 20:16, 18:15) VKM-NAPC;

Anykščių KKSC-„Elmis“ 96:76 (28:14, 26:16, 16:20, 26:26).