„Druskininkų“ šturmą atlaikiusi „Milasta“ – B diviziono čempionai

Birštono „Milasta“ – Nostra.lt-RKL B diviziono čempionai
Birštono „Milasta“ – Nostra.lt-RKL B diviziono čempionai
Nostra.lt-RKL nuotr.

Utenoje vykusiame Nostra.lt-RKL B diviziono finalo ketverte paaiškėjo čempionai. Jais tapo Birštono „Milastos“ krepšininkai.

Didžiajame finale Aurimo Liuizos auklėtiniai 90:79 (23:15, 25:19, 23:31, 19:14) parklupdė „Druskininkų“ klubą.

Birštono klubas ne tik iškovojo čempionų trofėjų, bet ir teisę kitą sezoną varžytis A diviziono batalijose. Tiesa, ši privilegija taip pat atiteko ir antrąją vietą užėmusiems „Druskininkams“.

„Milasta“ reguliariojo sezono pabaigoje pagerino lygos rekordą iškovodami 20 pergalių iš eilės, o šį pasiekimą pavyko paženklinti skambiu akordu – titulu.

Birštono ekipa užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą pirmoje rungtynių pusėje ir į pertrauką žengė pirmaudama 14 taškų skirtumu (48:34).

Visgi „Druskininkai“ nesudėjo rankų ir trečiajame kėlinyje atliko įspūdingą spurtą 22:4 ir persvėrė rezultatą savo naudai (56:54).

„Milastos“ ekipai pavyko atsitiesti po tokio šalto dušo ir sėkmingai užbaigtas trečiasis ketvirtis leido užimti pirmaujančios komandos pozicijas (71:65).

Lemiamos dešimt finalo minučių priklausė „Milastos“ komandai, kuriai pavyko galutinai palaužti savo varžovų pasipriešinimą ir iškovoti čempionų trofėjų.

Čempionus į pergalę finale vedė Ovidijus Varanauskas pelnęs 25 taškus, Matas Zutkis surinko 13, Ignas Bilinskas ir Laurynas Miknevičius pridėjo po 11 taškų.

„Druskininkų“ neišgelbėjo Robertas Bitinas pelnęs 16 taškų, Edgaras Švelginas surinko 15, Gustas Virbalis ir Darius Kibildis pridėjo po 13 taškų.

Po rungtynių buvo paskelbtas ir finalo ketverto naudingiausias krepšininkas. Juo tapo Birštono „Milastos“ lyderis Ovidijus Varanauskas, kuris finalo ketverte vidutiniškai rinko po 34,5 taško.

2024-04-20
Robertas Bitinas 16 Taškai 25 Ovidijus Varanauskas
Justinas Žirlys 10 Kamuoliai 8 Laurynas Miknevičius
Justinas Žirlys 3 Perdavimai 9 Ovidijus Varanauskas