B divizione – užtikrintos Birštono ir Anykščių klubų pergalės

Akimirka iš rungtynių tarp Kaišiadorių „Savingės“ ir Birštono „Milastos“.
Viktorija Dalangauskaitė nuotr.

Lapkričio 22-23 dienomis Nostra.lt-RKL B divizione buvo sužaistos dvejos rungtynės.

Antrajame kėlinyje spurtavusios „Milastos“ pergalė

Užtikrintą pergalę B divizione pasiekė Birštono „Milasta“ (5-1). Aurimo Liuizos auklėtiniai išvykoje 87:66 (17:23, 33:11, 27:13, 10:19) sutriuškino Kaišiadorių „Savingę“ (3-5).

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo šeimininkams „Savingės“ krepšininkams, kurie po pirmojo kėlinio įgijo 6 taškų pranašumą (23:17). Vis dėl to antrasis ketvirtis buvo kardinaliai skirtingas ir jame dominavo „Milastos“ ekipa. 22 taškų skirtumu kėlinį laimėję svečiai (33:11) susikrovė užtikrintą persvarą (50:34).

Pergalę Birštono klubas užsitikrino trečiajame kėlinyje, kuris vėl buvo laimėtas dviženkliu skirtumu (27:13). Gynybinį potencialą pademonstravę „Milastos“ krepšininkai įgijo triuškinantį 30 taškų pranašumą (77:47).

Ketvirtasis kėlinys tapo formalumu, kuriame „Savingei“ pavyko sušvelninti rezultatą švieslentėje, bet nugalėtojo tai nebepakeitė.

Nugalėtojams Ignas Bilinskas pelnė 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 37 naudingumo balus. Jam sėkmingiausiai talkino 20 taškų surinkęs Matas Zutkis, Osvaldas Brazdžionis pridėjo 11.

„Savingės“ gretose 19 taškų pelnė Ignas Mikulis, 17 surinko Tomas Šalna, Matas Cibulskis pridėjo 12 taškų.

2023-11-22
Ignas Mikulis 19 Taškai 27 Ignas Bilinskas
Erikas Seniūnas 9 Kamuoliai 8 Ignas Bilinskas
Žanas Zabulis 3 Perdavimai 5 Kostas Damijonaitis

Po pertraukos solidžią gynybą pademonstravusio Anykščių KKSC-„Elmis“ pergalė

Puikų pasirodymą savų sirgalių akivaizdoje surengė Anykščių KKSC-„Elmis“ ekipa (4-4). Ramūno Šližio treniruojama komanda 81:60 (23:20, 18:17, 26:14, 14:9) nepaliko šansų „Trakų“ ekipai (2-5).

Pirmoje rungtynių pusėje vyko lygi kova. Nepaisant to, jog Anykščių klubas laimėjo abu kėlinius, komandas skyrė tik 4 taškai (41:37).

Šeimininkų pranašumas išryškėjo po pertraukos. KKSC-„Elmis“ antroje rungtynių pusėje praleido tik 23 taškus ir įgijo užtikrintą pranašumą.

Anykštėnai po trijų kėlinių susikrovė 16 taškų pranašumą (67:51), o lemiamame ketvirtyje persvarą ne tik išsaugojo, bet ir padidino.

Nugalėtojams Gediminas Žiukas pelnė 27 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 37 naudingumo balus. 14 taškų surinko Žygimantas Žiukas, 12 pridėjo Mantas Judickas.

„Trakų“ nuo nesėkmės neišgelbėjo 24 Martyno Butrimo taškai, 10 surinko Modestas Gauba.