Lietuvos sporto universiteto komandai revanšuotis nepavyko

Nostra.lt-RKL B div. dvikova: „Panevėžys“ - „Brosta-KKSC“

Lietuvos sporto universitetas namuose rezultatu 71:79 (19:20, 15:19, 20:21, 17:19) nusileido Raseinių „Brosta-KKSC“ ekipai. Pirmame šių komandų susitikime šį sezoną raseiniškiai, šiek tiek geriau sužaidę paskutinį ketvirtį, pergalę išplėšė rezultatu 73:71.

Didžiausias skirtumas pirmajame kėlinyje tesiekė 3 taškus – komandos kovojo taškas į tašką. Ši artima kova kurį laiką tęsėsi ir antrajame ketvirtyje, tačiau „Brosta-KKSC“ krepšininkai kėlinio viduryje spurtavo 0:10 ir išsiveržė į priekį (28:36). Iki ilgosios pertraukos LSU jaunuoliai skirtumą sumažino, tačiau po jos jis išaugo dar daugiau (39:49).

Kauno universiteto krepšininkai nepasidavė ir ilgai kvėpavo varžovams į nugarą. Paskutiniajame ketvirtyje LSU ekipa netgi persvėrė rezultatą (66:65), tačiau iškart po to raseiniškiai ėmė žaisti gerokai rezultatyviau ir užsitikrino pergalę 8 taškų skirtumu.

„Brosta-KKSC“ gretose geriausiai pasirodė Tauras Karabinas, kuris per 29 minutes pelnė 14 taškų (4/5 dvit., 2/9 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

LSU ekipoje naudingiausiai žaidė Marius Gasparaitis, per 32 minutes pelnęs 17 taškų (7/12 dvit., 0/6 trit., 3/6 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir užsidirbęs 18 naudingumo balų.