Jau rytoj, Klaipėdoje, pakils jubiliejinio, 15-ojo RKL sezono, uždanga!

Ilgas laukimas baigėsi, tad jau rytoj, spalio 25 d., 18 val. Klaipėdoje, pakils jubiliejinio, 15-ojo, Malsena-Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono uždanga!

Šventinės atidarymo rungtynės vyks Michaelsen sporto centre, o jose susigrums nuolat dėl aukščiausių pozicijų kovojanti „LCC tarptautinio universiteto“ komanda ir „Kelmės“ garbę ginantys krepšininkai.

Abi komandos jau dabar pasiruošusios atiduoti visas jėgas ir salėje susirinkusiems žiūrovams pademonstruoti aukščiausio lygio krepšinį.

O tiems, kas negalės atvykti dar viena puiki žinia - dvikova bus transliuojama ne tik RKL „Facebook“ paskyroje, tačiau ir pasieks kur kas platesnę auditoriją per DELFI portale ir per Telia kabelinės televizijos 11 kanalą!

Pristatydamas artėjantį sezoną Malsena-RKL Prezidentas Vaidas Jurgilas kalbėjo: „Esame labai laimingi naują sezoną pasitikdami gerokai stipresniu rėmėjų užnugariu, kuris leis ne tik sklandžiai organizuoti pirmenybes, bet ir suteikti tiek komandoms, tiek jų gerbėjams žymiai daugiau įspūdžių.

Šiame sezone stengsimės rodyti įdomiausias ir svarbiausias rungtynes DELFI portale, bent du kartus per mėnesį pateikti video reportažą iš RKL gyvenimo ir kartą per savaitę pateikti profesionalias nuotraukas iš centrinės turo dvikovos.

Norėčiau labai padėkoti UAB „Malsena“ kuri patikėjo lygos vizija ir tapo generaline rėmėja, o taip pat kitiems lygos rėmėjams -  lažybų bendrovei „TOPsport“, Lietuvos krepšinio federacijai, informacinei partnerei DELFI ir spaudos darbus atlikusiai įmonei „StepArc“, nes be rėmėjų pagalbos būtų nepaprastai sunku kokybiškai organizuoti vieną didžiausių lygų Lietuvos krepšinio piramidėje.“