A diviziono ketvirtfinalio starte – „Raseinių“ triumfas Biržuose

„Raseiniai“ perėmė namų aikštelės pranašumą
Eivydas Šarkūnas nuotr.

Balandžio 14 dieną startavo dar viena Nostra.lt-RKL A diviziono ketvirtfinalio serija, kurioje pirmąją pergalę įsirašė „Raseiniai“.

Karolio Lendzevičiaus auklėtiniai išvykoje 85:78 (22:26, 19:12, 15:17, 29:22) palaužė antrąją vietą reguliariajame sezone užėmusią „Biržų“ komandą.

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 1:0.

Tris kėlinius aikštėje virė lygi kova, o prieš lemiamas 10 žaidimo minučių komandas skyrė vos taškas (55:56).

Visgi ketvirtajame kėlinyje svečiai iš Raseinių perlaužė rungtynes savo naudai. Ketvirtį šie pradėjo atkarpa 18:2 ir įgijo dviženklį pranašumą (74:57).

„Biržai“ sugebėjo kiek sušvelninti skirtumą rungtynių pabaigoje, bet galingas svečių spurtas ketvirčio pirmoje pusėje leido „Raseiniams“ pasiekti pirmąją pergalę serijoje.

Nugalėtojams Ernestas Serkevičius pelnė 26 taškus, Benius Urbonavičius surinko 14, Nojus Vaivada ir Augustas Žilinskas pridėjo po 10 taškų.

„Biržų“ neišgelbėjo 31 Vytauto Saulio taškas, Dovydas Rimkus surinko 11, Darius Griškėnas ir Kipras Urbanavičius pridėjo po 9 taškus.

Antrosios serijos rungtynės balandžio 17 dieną vyks Raseiniuose.

Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks su Plungės „Olimpo“ ir Prienų „Mačiūnų-KKSC“ poros nugalėtoju. Šioje serijoje 1:0 pirmauja Prienų klubas.

2024-04-14
Vytautas Saulis 31 Taškai 26 Ernestas Serkevičius
Kristupas Kenešis 4 Kamuoliai 11 Ernestas Serkevičius
Kipras Urbanavičius 6 Perdavimai 3 Nojus Vaivada

Primename, jog Nostra.lt-RKL A diviziono finalo ketvertas vyks gegužės 3-4 dienomis, Kėdainiuose.

Jo metu susirinkusiųjų lauks ne tik intriguojančios akistatos dėl čempiono trofėjaus, bet taip pat ir įvairios pramogos bei koncertinė programa.