B divizionas: ketvirtfinalio starte – rungtynių pabaigoje atitrūkusių uteniškių triumfas

Uteniškiai įsirašė pirmąją pergalę ketvirtfinalio serijoje
„Juventus“ dubleriai nuotr.

Balandžio 7 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse įvyko vienerios B diviziono ketvirtfinalio rungtynės, kuriose pirmąją pergalę serijoje iškovojo Utenos „Juventus-Užpaliai“.

Uteniškiai namuose 83:72 (20:14, 13:19, 23:24, 27:15) pranoko „Druskininkus“.

Serijoje iki dviejų pergalių rezultatas tapo 1:0.

Šeimininkai savo pranašumą sugebėjo įrodyti ketvirtajame kėlinyje. Taško deficitą prieš lemiamas 10 žaidimo minučių turėję Gintaro Kručkausko auklėtiniai rungtynių pabaigoje atliko spurtą ir atitrūko nuo savo varžovų.

Likus žaisti 4:30 minutės iki rungtynių pabaigos rezultatas dar buvo lygus (69:69), bet nuo to laiko uteniškiai atsakė atkarpa 14:3, kas ir nulėmė rungtynių baigtį.

Nugalėtojams Titas Didžgalvis pelnė 17 taškų, Tomas Mackonis ir Ernestas Leipus surinko po 15, Mindaugas Kietis pridėjo 12 taškų.

„Druskininkų“ komandai Darius Kibildis pelnė 23 taškus, Robertas Bitinas surinko 18, Edgaras Švelginas pridėjo 14 taškų.

Antrosios šios serijos rungtynės balandžio 10 dieną vyks Druskininkuose.

Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks su Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ ir Jonavos sporto centro poros nugalėtoju.

2024-04-07
Titas Didžgalvis 17 Taškai 23 Darius Kibildis
Mindaugas Kietis 11 Kamuoliai 10 Justinas Žirlys
Tomas Mackonis 7 Perdavimai 4 Darius Kibildis

Primename, jog Nostra.lt-RKL B diviziono finalo ketvertas balandžio 19-20 dienomis vyks Utenoje.

Jo metu susirinkusiųjų lauks ne tik intriguojančios akistatos dėl čempionų trofėjaus, bet taip pat ir įvairios pramogos bei koncertinė programa.