B divizionas: jonaviečiai žengė tolyn, VDU-2 išlygino serijos rezultatą

Jonavos sporto centras – Nostra.lt-RKL B diviziono ketvirtfinalyje
Jonavos SC nuotr.

Balandžio 4 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse įvyko du B diviziono aštuntfinalio susitikimai.

Lemiamas rungtynes laimėję jonaviečiai pateko į ketvirtfinalį

Bilietą į ketvirtfinalį iškovojo Jonavos sporto centras, kuris trečiosiose aštuntfinalio rungtynėse 94:62 (21:15, 27:24, 27:8, 19:15) nepaliko vilčių Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“.

Serijoje iki dviejų pergalių Jonavos komanda triumfavo 2:1.

Ketvirtfinalio etape pastarųjų lauks Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ iššūkis.

Šių komandų serija startuos balandžio 6 dieną, Radviliškyje.

Po dviejų kėlinių ekipas skyrė 9 taškai (48:39), bet trečiasis ketvirtis sudėliojo visus taškus rungtynėse. Kėlinio atkarpą 27:9 laimėję šeimininkai susikrovė triuškinamą pranašumą (75:47).

Šiauliečiai nepavyko atsitiesti po tokio varžovų spurto ir teko pripažinti jonaviečių pranašumą serijoje.

Nugalėtojams Šarūnas Dambrauskas pelnė 19 taškų, Nojus Pankratjevas surinko 17, Lukas Piliponis pridėjo 13 taškų.

Šiauliečiams Yehoras Sushkinas pelnė 14 taškų, Deividas Žukauskas surinko 11, Šarūnas Saročka pridėjo 9 taškus.

2024-04-04
Šarūnas Dambrauskas 19 Taškai 14 Yehor Sushkin
Mantas Gezevičius 10 Kamuoliai 7 Šarūnas Saročka
Mantas Gezevičius 5 Perdavimai 5 Auridas Urbonas

Įspūdingas trečiasis kėlinys leido VDU-2 išplėšti lemiamas rungtynes

Pergalę namuose pasiekę VDU-2 krepšininkai išgelbėjo savo sezoną. Rimo Soroko auklėtiniai 83:71 (16:20, 26:20, 28:7, 13:24) nugalėjo „Trakai-MAGNUS“ ekipą.

Serijoje iki dviejų pergalių rezultatas tapo 1:1.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko itin atkakli kova (42:40), bet situacija kardinaliai pasikeitė po pertraukos.

Šeimininkai įspūdingu spurtu trečiajame kėlinyje (28:7) nustelbė varžovus ir susikrovė 23 taškų persvarą (70:47).

Ketvirtajame ketvirtyje Trakų komanda dar bandė grįžti į rungtynes nukirpdami beveik pusę turėto deficito, bet VDU-2 krepšininkams pavyko išsaugoti turėtą pranašumą ir seriją nukelti į lemiamas trečiąsias rungtynes.

Nugalėtojams Dastinas Morkūnas pelnė 25 taškus, Nojus Lebskas, Žygimantas Sabaliauskas ir Steponas Baltrušaitis surinko po 11.

„Trakai-MAGNUS“ komandai Rokas Jukonis pelnė 20 taškų, Laurynas Kirlys surinko 19, Martynas Boboriko pridėjo 10 taškų.

Lemiamos serijos rungtynės balandžio 6 dieną vyks Trakuose.

Šios poros nugalėtojas ketvirtfinalyje rungsis prieš Skuodo KKSC-„Kuršasta“ ekipą.

2024-04-04
Dastinas Morkūnas 25 Taškai 20 Rokas Jukonis
Nojus Lebskas 10 Kamuoliai 12 Rokas Jukonis
Dastinas Morkūnas 5 Perdavimai 5 Martynas Boboriko

Primename, jog B diviziono finalo ketvertas vyks balandžio 19-20 dienomis, Utenoje. Jo metu susirinkusiųjų krepšinio aistruolių lauks ne tik atkaklios akistatos dėl čempionų trofėjaus, bet ir įvairios pramogos bei koncertinė programa.