Naujienos
Naujienos
Ernestas Mankauskas  18 PTS 29  Ugnius Mineikis
Arnas Tilindė  10 REB 15  Ugnius Mineikis
Mantas Jančiauskas  9 AST 5  Arijus Adomauskas
RUNGTYNIŲ KOMENTARAI
Mindaugas Mockus, „Gargždai-Led Head“

Taip gavosi, kad per savaitę tris rungtynes žaidėme ir visada ta pačia sudėtimi, tad vaikinai prisitaikė vienas prie kito ir pademonstravo gerą rezultatą.

Sezono metu dažnai nestabili sudėtis buvo, dėl to rezultatai labai svyruodavo. O šios dvikovos baigtis manęs nė kiek nenustebino, nes šio kolektyvo toks, kad po prastų rungtynių vaikinai visa geriausią dvikovą sužaidžia.

Turėjome prastas rungtynes savo aikštėje, tad šiandien neturėjome ką prarasti. Mums sezonas ir taip visai neblogas buvo. Tuo tarpu Prienai buvo prispausti prie sienos. Kelias pirmas susitikimo minutes atstovėjome, o paskui pagyvinome puolime ir pabėgome nuo varžovų.

Tolimesni etapai yra tarsi galvos skausmas mums, nes dar dalyvaujame MKL pirmenybėse, EYBL čempionate ir visur atkrintamosios prasideda. Balansuojame ties kritine riba, bet pasiduoti – ne mūsų charakteriui.

Gediminas Butkus  25 PTS 31  Paulius Steikūnas
Jonas Levickas  10 REB 8  Laurynas Bimba
Antanas Montrimavičius  5 AST 3  Kristupas Lukošius

RKL A diviziono aštuntfinalio porų apžvalga

2020-03-03Vaidas Indriliūnas1562
2020.03.03 Vaidas Indriliūnas 1562

Jau šiandien startuoja svarbiausioji Malsena-Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono dalis, atkrintamosios varžybos, kurios padės atsijoti grūdus nuo pelų ir išsiaiškinti stipriausias čempionato komandas.