Paskutiniosiose reguliariojo sezono rungtynėse – Marijampolės SC triumfas

Nostra.lt-RKL B div. dvikova: „Rida“ - Marijampolės SC

Marijampolės sporto centro krepšininkai (2-22) namų aikštelėje rezultatu 89:84 (19:17, 16:19, 16:16, 17:16, 21:16) antrajame pratęsime palaužė Vilniaus krepšinio mokykla-VILMA komandą (7-17). Po net 22 pralaimėjimų marijampoliškiai paskutiniosiose dvejose rungtynėse iškovojo pergales – šeštadienį įveikta Švenčionėlių „Rida“.

Beveik visą rungtynių laiką komandos prilygo viena kitai ir kovojo taškas į tašką. Didžiausias skirtumas tesiekė 7 taškus – tokią persvarą trečiajame kėlinyje įgijo VKM-VILMA ekipa (45:52), tačiau aikštelės šeimininkai epizodu 9:0 pavijo priešininkus (54:52).

Likus minutei iki rungtynių pabaigos abi komandos turėjo po 66 taškus. Marijampoliškis Tadas Pultinevičius išprovokavo pražangą ir realizavo du baudos metimus, o taiklus Jono Marijaus Našlėno dvitaškis likus 10 sekundžių nuvedė komandas į pratęsimą.

Pirmajame pratęsime tęsėsi artima kova, kurioje nugalėtojas nepaaiškėjo – rezultatui esant 75:75, per paskutinę minutę nė viena ekipa nebepelnė taškų ir keliavo į antrąjį pratęsimą. Jame Marijampolės SC krepšininkai surengė spurtą 11:2 ir šventė pergalę 5 taškų skirtumu.

Marijampoliškių gretose naudingiausiai žaidė komandos kapitonas Matas Sikarskas. 23 naudingumo balus uždirbęs krepšininkas per 30 minučių pelnė 21 tašką (3/4 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir išprovokavo 4 varžovų pražangas.

VKM-VILMA ekipoje net 38 naudingumo balus surinko Liucijus Biekša, per 43 žaidimo minutes įmetęs 19 taškų (5/7 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), atkovojęs net 16 kamuolių, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavęs 5 varžovų pražangas.