Turnyro lentelė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radviliškis | 13/1 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
2 | Ukmergė | 11/3 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
3 | Bangenė-Aivera | 8/6 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
4 | VKM-Magnus | 7/7 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
5 | SC-Dailista | 5/9 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
6 | KK Akademija | 5/9 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
7 | Ignalina | 4/10 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
8 | Rokiškio sūris | 3/11 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
9 | Alekniškis | 13/1 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
10 | Rinkuškių alus | 10/4 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
11 | LKSK-Gijos Klinikos | 9/5 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
12 | ABRO-Saulė | 9/5 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
13 | Nevėžis-2 | 7/7 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
14 | Jonavos SK-2 | 3/11 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
15 | VKM | 2/12 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
16 | Visaginas | 2/12 | 0 (0/0) |
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zanavykas | 13/1 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
2 | SM-Inesa | 9/5 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
3 | KTU-Žalvaris | 8/6 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
4 | Grafų baldai-Kristalas | 7/7 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
5 | Tekoda | 7/7 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
6 | Jazz-Diremta | 7/7 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
7 | Akmenė | 5/9 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
8 | Tornado | 0/14 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
9 | Raseiniai | 13/1 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
10 | Žemaitijos meška | 10/4 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
11 | Kretinga | 9/5 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
12 | Savanoris | 8/6 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
13 | Neringa | 5/9 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
14 | Mantinga | 4/10 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
15 | J.Nemunas | 3/11 | 0 (0/0) | |||||||||||||||||
16 | Rūdupis KKSC | 2/12 | 0 (0/0) |