Nervų karą laimėjusi „Perlo“ ekipa per žingsnį nuo B diviziono aukso

Vilkaviškio „Perlo“ komandos „Facebook“ paskyr.

Šeštadienio vakarą Vilkaviškyje startavo Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono finalinės kovos, kuriose ginklus surėmė vietos „Perlo“ (B1) ir Vilniaus „Steko-Rivilės“ (B2) ekipos.

Abi komandos sulig vieta finale užsitikrino kelialapius į kito sezono A divizioną, o tuo pačiu atsikratė bene didžiausios psichologinės naštos slėgusios pačius daugiau nei pusę metų.

Vis tik, atsidūrus per žingsnį nuo aukso niekas sustoti nenori, tad nenuostabu, kad pirmoji finalo akistata buvo susiklostė pagal itin įdomų scenarijų.

Visą susitikimo laiką abi ekipos žengė koja kojon, o didžiausias skirtumas tarp komandų buvo pasiekęs kuklią 6 taškų ribą.

Pirmoje dvikovos dalyje šiek tiek daugiau laiko pirmaujančiųjų vaidmeniu džiaugėsi „Perlo“ krepšininkai, tačiau po didžiosios pertraukos beveik visą laiką savo sąlygas diktavo „Steko-Rivilės“ vyrai, kurie lemiamo kėlinuko viduryje buvo įgiję didžiausią rungtynėse šešių taškų pranašumą (63:57).

Tačiau tuomet svečių puolimas užstrigo, o per artimiausias dvi minutes aistringai sirgalių palaikomi Vilkaviškio atstovai sugebėjo nurėžti keturis taškus ir atkurti rungtynėse intrigą (61:63).

Nors Laurynas Jacevičius netrukus pataikė dvitaškį (65:61), tačiau tuomet Tomas Milinskas pataikė iš toli, Arturs Pelšs pridėjo dvitaškį ir „Perlo“ vyrai išsiveržė į priekį (66:65)!

Nors „Steko-Rivilės“ ekipai buvo likę daugybę laiko tam, kad pakreipti įvykių tėkmę sau naudinga linkme, tačiau šaltakraujiškai pagrindinio laiko pabaigą sužaidę aikštės šeimininkai išsaugojo trapią persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė dramatišką pergalę rezultatu 71:69.

„Perlas“: A.Pelšs (7 rez.perd., 28 naud.balai) 20, T.Milinskas (10 atk.kam.) 19, Paulius Grigaitis 11.

„Stekas-Rivilė“: Vaidotas Jatulevičius (10 atk.kam.) ir L.Jacevičius po 18.

Serijoje iki dviejų pergalių Vilkaviškio ekipa pirmauja rezultatu 1-0, antrosios ir galbūt lemiamos finalo rungtynės bus žaidžiamos antradienį, balandžio 16 d., 19.45 val., Ekinstos sporte centre, esančiame adresu Vytenio g. 46B, Vilniuje.