Naujienos

A diviziono apžvalga: „Omega-Tauras“ nokautavo dar vieną priešininką, o „Raseiniai“ apmaudžiai paleido pergalę

2022-12-03 RKL203

Gruodžio 2 dieną Nostra.lt-RKL A divizione sužaistos trejos rungtynės. „Omega-Tauras“ toliau žengia be pralaimėjimų, „Biržai“ pavijo toli nurūkusius „Raseinius“ ir išplėšė pergalę, o „Olimpas“ nesunkiai įveikė „Patriots“ krepšininkus.

B diviziono apžvalga: „Savingės“ nesėkmė namuose ir išbarstyta „Vilkakalnio“ persvara

2022-12-03 RKL296

Gruodžio 2 dieną Nostra.lt-RKL B divizione 14 ekipų susirungė 7-eriose rungtynėse. Permainingą „Ežerūno“ ir Ukmergės SC dvikovą laimėjo šeimininkai, „Savingė“ atkakliai, bet nesėkmingai priešinosi „Tornado KM-Taurui“, o didelę persvarą iššvaistęs „Vilkakalnis“ nenusileido VKM-VILMA krepšininkams.

R. Butauto auklėtiniai kretingiškius paliko be pergalės

2022-11-30 RKL429

Iki paskutinių minučių kovojusiai Kretingos SM-„Kretingai“ (0-6) rezultatu 80:95 (19:19, 21:32, 22:16, 18:28) teko pripažinti Lietuvos sporto universiteto krepšininkų (5-3) pranašumą.

„Nostra“ apdovanojo penktos savaitės MVP

2022-11-29 RKL1114

Po įnirtingų kovų paaiškėjus RKL 2022-2023 m. sezono penktosios savaitės naudingiausiems žaidėjams (MVP), lygos generalinis rėmėjas „Nostra“ juos apdovanojo. Skelbiame laureatus!

B diviziono apžvalga: neįveikiama „Saulė-ŠSG“ ir alytiškių nesėkmė namuose

2022-11-27 RKL625

„Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ įspūdingu spurtu palaužė SM-„Kretingą“, SRC-„Dzūkija“ namų aikštelėje patyrė pralaimėjimą, o 8 pergales iš 8 galimų iškovojusi „Saulė-ŠSG“ lengvai nurungė „Brosta-KKSC“ krepšininkus.

A diviziono apžvalga: dvikovos lentelės viršuje ir užtikrintų pergalių lietus

2022-11-27 RKL559

Lapkričio 26 dieną Nostra.lt-RKL A divizione 10 komandų susirungė penkeriose varžybose. Tarpusavyje kovėsi lentelės viršuje esančios ekipos – „Tauragė“ ir „Omega-Tauras“. Šios rungtynės buvo toli gražu ne vienintelės, pasibaigusios nemažu skirtumu – užtikrintų pergalių netrūko.

B diviziono apžvalga: banguotos rungtynės LSU namų aikštelėje ir paskutiniajame kėlinyje nusilpę ukmergiškiai

2022-11-27 RKL267

Lapkričio 26 dieną Nostra.lt-RKL B divizione įvyko ketverios rungtynės. Permaininga gargždiškių ir LSU komandos akistata baigėsi šeimininkų pergale, „Rida“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą namuose, o „Vilkakalnis“ ketvirtajame kėlinyje palaužė Ukmergės SC krepšininkus.

A diviziono apžvalga: paskutinių sekundžių trileris Tauragėje ir nepavykęs „Lūšies“ atsitiesimas

2022-11-26 RKL623

Lapkričio 25 dieną Nostra.lt-RKL A divizione įvyko septynerios rungtynės. Paskutinėmis sekundėmis „Tauragė“ įrodė pranašumą prieš „Biržus“, o „Lūšis“ Kuršėnuose panaikino didžiulį skirtumą, tačiau pergalės neišplėšė.

B diviziono apžvalga: pirmasis „Vilkakalnio“ pralaimėjimas, „Ridos“ stebuklas ir nesustabdoma „Milasta“

2022-11-26 RKL600

Lapkričio 25 dieną Nostra.lt-RKL B divizione įvyko 8-erios varžybos. Įdomių dvikovų netrūko – Birštone po įtemptos kovos „Milasta“ pratęsė pergalių seriją, o Marijampolėje „Rida“ pavijo toli nurūkusią vietinę komandą.

Permainingose rungtynėse „Elmis“ įveikė VKM-VILMA krepšininkus

2022-11-24 RKL446

Anykščių KKSC-„Elmis“ (4-4) išvykoje rezultatu 71:66 (15:22, 18:6, 21:15, 23:17) nugalėjo Vilniaus krepšinio mokyklos ekipą (2-4).