SportoTV transliuos lemiamas RKL finalo rungtynes

Šeštadienį Tauragės sporto centro "Bastilija" stogą kels paskutinės lemiamos RKL A diviziono didžiojo finalo rungtynės. Serijoje iki 3 pergalių rezultatas yra lygus 2:2, tad pasiruoškime pasveikinti naujuosius RKL čempionus.

Nei Tauragės krepšinio klubas, nei Telšių "Telšiai" pirmosios vietos čempionate dar niekuomet nebuvo iškovoję, todėl apie motyvaciją kalbėti net neverta. Šeštadienio pergalės Tauragėje kaina - visam gyvenimui išliekantis RKL čempionų vardas, visoje Lietuvoje skambantis nugalėtojų miesto vardas ir galiausiai - bilietas į kito sezono Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionatą.

Visus krepšinio gerbėjus kviečiame į "Bastilijos" sporto centrą (Gaurės g. 27A, Tauragė) šeštadienį 14:00 val. O tie, kurie negalės atvykti ir iš arti stebėti kvapą gniaužiančios kovos, turės galimybę žiūrėti rungtynes gyvai per sporto transliacijų televiziją SportoTV.

Nuoroda į transliacijos langą čia

Šį finalo serija ypatinga tuo, kad abi komandos nesugebėjo pasinaudoti namų aikštės pranašumu ir pergales iškovojo tik išvykose. Tauragė išvykose laimėjo 80:69 ir 68:61, tuo tarpu "Telšiai" iškovojo pergales svečiuose 80:70 ir 85:60