Tvarkaraštis

Lapkričio 3 d.

17:30 Kauno „Atletas-LSU“ - Vytauto Didžiojo universitetas
18:00 Biržų „Biržai-KKSC“ - Kauno r. „Omega“
18:00 Šakių „Šakiai“ - Šiaulių „Saulės miesto kariai““
18:00 Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ - Sedos „Sedula“
18:00 Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“ - LCC tarptautinis universitetas
18:00 Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ - Ukmergės „Olimpas“
18:30 Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ - Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“
18:30 Jonavos „Jonava-2“ - Trakų KK "Trakai"
19:00 Jurbarko „Jurbarkas“ - Vilkaviškio „Perlas“
19:00 Plungės „Olimpas“ - Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
19:00 Tauragės „Fortūna-Agava“ - Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“
19:00 Kretingos „Kretinga“ - Panevėžio „Bangenė-Aivera“
19:00 Kėdainių „SC-Nevėžis“ - Gargždų SC
19:15 Vilniaus „Stekas-Rivilė“ - Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“
19:30 Stakliškių „Guosta“ - Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“
20:00 Kupiškio KK „Kupiškis“ - Vilniaus „Lietuvos rytas-2“

Lapkričio 4 d.

12:00 Trakų KK "Trakai" - Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“
14:00 Ukmergės „Olimpas“ - Kauno „Atletas-LSU“
14:00 Vytauto Didžiojo universitetas - Biržų „Biržai-KKSC“
14:00 LCC tarptautinis universitetas - Plungės „Olimpas“
14:00 Rokiškio „Feniksas“ - Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“
15:00 Kauno „Perkūnas-Vytrita“ - Stakliškių „Guosta“
15:00 Kelmės „Kelmė“ - Šilalės „Lūšis“
15:00 Panevėžio „Bangenė-Aivera“ - Jonavos „Jonava-2“
15:00 Kauno r. „Omega“ - Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“
15:30 Alytaus SRC- „Dzūkija“ - Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
16:00 Gargždų SC - Kretingos „Kretinga“
16:00 Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ - Anykščių „KKSC-Elmis“
18:45 Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ - Kėdainių „SC-Nevėžis“

Lapkričio 5 d.

12:00 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas - Vilniaus „Stekas-Rivilė“

Lapkričio 10 d.

18:00 Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ - Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“
18:00 Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ - Kelmės „Kelmė“
18:00 Trakų KK "Trakai" - Panevėžio „Bangenė-Aivera“
18:00 Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“ - Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“
18:30 Jonavos „Jonava-2“ - Kauno „Atletas-LSU“
19:00 Šilalės „Lūšis“ - Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“
19:00 Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ - Stakliškių „Guosta“
19:00 Kėdainių „SC-Nevėžis“ - Vytauto Didžiojo universitetas
19:00 Kretingos „Kretinga“ - Biržų „Biržai-KKSC“
19:00 Plungės „Olimpas“ - Ukmergės „Olimpas“
19:30 Anykščių „KKSC-Elmis“ - Rokiškio „Feniksas“
19:30 Gargždų SC - LCC tarptautinis universitetas
20:00 Vilkaviškio „Perlas“ - Tauragės „Fortūna-Agava“
20:00 Kauno r. „Omega“ - Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“

Lapkričio 11 d.

13:00 Panevėžio „Bangenė-Aivera“ - Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
13:30 Kauno „Atletas-LSU“ - Kėdainių „SC-Nevėžis“
13:30 Alytaus SRC- „Dzūkija“ - Kupiškio KK „Kupiškis“
14:00 Vytauto Didžiojo universitetas - Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“
14:00 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas - Kauno „Perkūnas-Vytrita“
14:00 Ukmergės „Olimpas“ - Jonavos „Jonava-2“
14:00 Biržų „Biržai-KKSC“ - Plungės „Olimpas“
14:00 Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ - Kretingos „Kretinga“
14:00 LCC tarptautinis universitetas - Trakų KK "Trakai"
14:00 Šiaulių „Saulės miesto kariai““ - Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“
15:00 Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ - Vilniaus „Stekas-Rivilė“
15:00 Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ - Jurbarko „Jurbarkas“
15:00 Kauno r. „Omega“ - Gargždų SC
18:30 Sedos „Sedula“ - Šakių „Šakiai“

Lapkričio 17 d.

17:00 Kauno „Atletas-LSU“ - Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
18:00 Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“ - Kretingos „Kretinga“
18:00 Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ - Šiaulių „Saulės miesto kariai““
18:00 Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ - Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“
18:00 Biržų „Biržai-KKSC“ - Gargždų SC
19:00 Plungės „Olimpas“ - Kėdainių „SC-Nevėžis“
19:00 Ukmergės „Olimpas“ - Trakų KK "Trakai"
19:00 Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ - Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
19:00 Jurbarko „Jurbarkas“ - Kelmės „Kelmė“
19:00 Tauragės „Fortūna-Agava“ - Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“
19:30 Anykščių „KKSC-Elmis“ - Alytaus SRC- „Dzūkija“
20:00 Stakliškių „Guosta“ - Vilniaus „Lietuvos rytas-2“
20:00 Kauno r. „Omega“ - Jonavos „Jonava-2“
20:00 Kupiškio KK „Kupiškis“ - Vilniaus „Stekas-Rivilė“

Lapkričio 18 d.

12:00 Trakų KK "Trakai" - Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“
13:30 LCC tarptautinis universitetas - Kauno „Atletas-LSU“
14:00 Kėdainių „SC-Nevėžis“ - Kauno r. „Omega“
14:00 Jonavos „Jonava-2“ - Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“
14:30 Kauno „Perkūnas-Vytrita“ - Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“
15:00 Panevėžio „Bangenė-Aivera“ - Ukmergės „Olimpas“
16:00 Tauragės „Fortūna-Agava“ - Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“
16:00 Kretingos „Kretinga“ - Plungės „Olimpas“
16:00 Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ - Rokiškio „Feniksas“
17:00 Šakių „Šakiai“ - Vilkaviškio „Perlas“
18:30 Sedos „Sedula“ - Šilalės „Lūšis“
18:45 Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ - Biržų „Biržai-KKSC“

Lapkričio 19 d.

14:00 Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ - LCC tarptautinis universitetas

Lapkričio 24 d.

Lapkričio 25 d.

Lapkričio 28 d.

Lapkričio 29 d.