Geležinę gynybą pademonstravę kėdainiečiai sutriuškino jaunuosius žalgiriečius

Kėdainiečiai užtikrintai pradėjo Nostra.lt-RKL ketvirtfinalio kovas
Kėdainių sporto centro nuotr.

Balandžio 16 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse prasidėjo dar viena A diviziono ketvirtfinalio serija, kurioje pirmąją pergalę pasiekė Kėdainių sporto centras.

Gedimino Butkaus auklėtiniai namuose 86:61 (20:20, 18:4, 21:15, 27:22) pranoko Kauno „Žalgirio-3“ komandą.

Serijoje iki trijų pergalių kėdainiečiai pirmauja 1:0.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuriame šeimininkai praleido vos 4 taškus ir įgijo dviženklį pranašumą (38:24).

Po pertraukos kėdainiečiai neatsipalaidavo ir toliau sėkmingai didino savo pranašumą. Antroje rungtynių dalyje Kėdainių sporto centras ne tik sėkmingai stabdė varžovų išpuolius, bet ir patys spindėjo rezultatyviu žaidimu bei pasiekė užtikrintą pergalę pirmosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse.

Nugalėtojams Nojus Bukauskas pelnė 18 taškų, Arminas Kelmelis surinko 15, Laurynas Danielius, Rokas Ūzas ir Ignas Lukošius pridėjo po 12 taškų.

Kauniečiams Mantas Juzėnas pelnė 14 taškų, Mantas Kočanas surinko 10, Gvidas Gicevičius pridėjo 8 taškus.

Antrosios serijos rungtynės balandžio 20 dieną vyks Kaune.

Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks prieš Kauno r. „Omega-Tauras“ ir „Tauragės“ poros nugalėtoją. Šioje serijoje 1:0 pirmauja tauragiškiai.

2024-04-16
Nojus Bukauskas 18 Taškai 14 Mantas Juzėnas
Žygimantas Kerza 10 Kamuoliai 8 Aleksas Bieliauskas
Rokas Ūzas 4 Perdavimai 6 Mantas Juzėnas

Primename, jog Nostra.lt-RKL A diviziono finalo ketvertas vyks gegužės 3-4 dienomis, Kėdainiuose.

Jo metu susirinkusiųjų lauks ne tik intriguojančios akistatos dėl čempiono trofėjaus, bet taip pat ir įvairios pramogos bei koncertinė programa.