Rezultatai


Lapkričio 29 d.
 
Alytaus SRC- „Dzūkija“ 0 : 0 Vilniaus „Lietuvos rytas-2“
Lapkričio 28 d.
 
Gargždų SC 0 : 0 Vytauto Didžiojo universitetas
Lapkričio 25 d.
 
Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0 : 0 Vytauto Didžiojo universitetas
Vilkaviškio „Perlas“ 0 : 0 Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“
Tauragės „Fortūna-Agava“ 0 : 0 Jurbarko „Jurbarkas“
Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 0 : 0 Stakliškių „Guosta“
Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 0 : 0 Kelmės „Kelmė“
Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 0 : 0 Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 0 : 0 Kupiškio KK „Kupiškis“
Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 0 : 0 Šakių „Šakiai“
Šilalės „Lūšis“ 0 : 0 Šiaulių „Saulės miesto kariai““
Biržų „Biržai-KKSC“ 0 : 0 LCC tarptautinis universitetas
Sedos „Sedula“ 0 : 0 Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“
Anykščių „KKSC-Elmis“ 0 : 0 Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“
Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 0 : 0 Vilniaus „Stekas-Rivilė“
Kauno „Atletas-LSU“ 0 : 0 Trakų KK "Trakai"
Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0 : 0 Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“
Alytaus SRC- „Dzūkija“ 0 : 0 Rokiškio „Feniksas“
Lapkričio 24 d.
 
Kupiškio KK „Kupiškis“ 0 : 0 Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“
Rokiškio „Feniksas“ 0 : 0 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
Stakliškių „Guosta“ 0 : 0 Anykščių „KKSC-Elmis“
Kelmės „Kelmė“ 0 : 0 Vilkaviškio „Perlas“
Gargždų SC 0 : 0 Ukmergės „Olimpas“
Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 0 : 0 Kauno „Perkūnas-Vytrita“
Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 0 : 0 Alytaus SRC- „Dzūkija“
Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 0 : 0 Sedos „Sedula“
Plungės „Olimpas“ 0 : 0 Jonavos „Jonava-2“
Kėdainių „SC-Nevėžis“ 0 : 0 Kretingos „Kretinga“
Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 0 : 0 Jurbarko „Jurbarkas“
Vytauto Didžiojo universitetas 0 : 0 Panevėžio „Bangenė-Aivera“
Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 0 : 0 Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“
Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 0 : 0 Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“
Šakių „Šakiai“ 0 : 0 Šilalės „Lūšis“
Lapkričio 19 d.
 
Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 68 : 84 LCC tarptautinis universitetas
Lapkričio 18 d.
 
Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 93 : 98 Biržų „Biržai-KKSC“
Sedos „Sedula“ 69 : 79 Šilalės „Lūšis“
Šakių „Šakiai“ 98 : 108 Vilkaviškio „Perlas“
Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 61 : 90 Rokiškio „Feniksas“
Kretingos „Kretinga“ 64 : 54 Plungės „Olimpas“
Tauragės „Fortūna-Agava“ 110 : 48 Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“
Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 71 : 73 Ukmergės „Olimpas“
Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 97 : 96 Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“
Kėdainių „SC-Nevėžis“ 76 : 65 Kauno r. „Omega“
Jonavos „Jonava-2“ 63 : 94 Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“
LCC tarptautinis universitetas 62 : 49 Kauno „Atletas-LSU“
Trakų KK "Trakai" 66 : 57 Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“
Lapkričio 17 d.
 
Stakliškių „Guosta“ 77 : 64 Vilniaus „Lietuvos rytas-2“
Kauno r. „Omega“ 84 : 71 Jonavos „Jonava-2“
Kupiškio KK „Kupiškis“ 71 : 84 Vilniaus „Stekas-Rivilė“
Anykščių „KKSC-Elmis“ 67 : 62 Alytaus SRC- „Dzūkija“
Tauragės „Fortūna-Agava“ 83 : 64 Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“
Ukmergės „Olimpas“ 86 : 74 Trakų KK "Trakai"
Jurbarko „Jurbarkas“ 48 : 104 Kelmės „Kelmė“
Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 97 : 85 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
Plungės „Olimpas“ 85 : 81 Kėdainių „SC-Nevėžis“
Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 96 : 70 Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“
Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“ 72 : 80 Kretingos „Kretinga“
Biržų „Biržai-KKSC“ 69 : 89 Gargždų SC
Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 89 : 67 Šiaulių „Saulės miesto kariai““
Kauno „Atletas-LSU“ 72 : 88 Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
Lapkričio 11 d.
 
Sedos „Sedula“ 55 : 80 Šakių „Šakiai“
Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 73 : 89 Vilniaus „Stekas-Rivilė“
Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 81 : 59 Jurbarko „Jurbarkas“
Kauno r. „Omega“ 75 : 74 Gargždų SC
Vytauto Didžiojo universitetas 60 : 57 Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“
Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 59 : 82 Kretingos „Kretinga“
Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 71 : 77 Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“
LCC tarptautinis universitetas 73 : 83 Trakų KK "Trakai"
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 71 : 92 Kauno „Perkūnas-Vytrita“
Biržų „Biržai-KKSC“ 88 : 87 Plungės „Olimpas“
Ukmergės „Olimpas“ 96 : 42 Jonavos „Jonava-2“
Kauno „Atletas-LSU“ 60 : 91 Kėdainių „SC-Nevėžis“
Alytaus SRC- „Dzūkija“ 76 : 79 Kupiškio KK „Kupiškis“
Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 74 : 71 Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
Lapkričio 10 d.
 
Vilkaviškio „Perlas“ 79 : 96 Tauragės „Fortūna-Agava“
Kauno r. „Omega“ 102 : 68 Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
Gargždų SC 99 : 71 LCC tarptautinis universitetas
Anykščių „KKSC-Elmis“ 62 : 72 Rokiškio „Feniksas“
Šilalės „Lūšis“ 82 : 65 Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“
Kėdainių „SC-Nevėžis“ 66 : 67 Vytauto Didžiojo universitetas
Kretingos „Kretinga“ 89 : 80 Biržų „Biržai-KKSC“
Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 52 : 67 Stakliškių „Guosta“
Plungės „Olimpas“ 81 : 65 Ukmergės „Olimpas“
Jonavos „Jonava-2“ 70 : 78 Kauno „Atletas-LSU“
Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 79 : 77 Kelmės „Kelmė“
Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 83 : 65 Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“
Trakų KK "Trakai" 82 : 68 Panevėžio „Bangenė-Aivera“
Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“ 97 : 64 Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“
Lapkričio 5 d.
 
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 64 : 95 Vilniaus „Stekas-Rivilė“
Lapkričio 4 d.
 
Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 87 : 80 Kėdainių „SC-Nevėžis“
Gargždų SC 79 : 70 Kretingos „Kretinga“
Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 70 : 59 Anykščių „KKSC-Elmis“
Alytaus SRC- „Dzūkija“ 89 : 70 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 87 : 67 Jonavos „Jonava-2“
Kelmės „Kelmė“ 72 : 80 Šilalės „Lūšis“
Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 55 : 76 Stakliškių „Guosta“
Kauno r. „Omega“ 94 : 74 Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“
Rokiškio „Feniksas“ 100 : 85 Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“
LCC tarptautinis universitetas 78 : 86 Plungės „Olimpas“
Vytauto Didžiojo universitetas 67 : 75 Biržų „Biržai-KKSC“
Ukmergės „Olimpas“ 76 : 74 Kauno „Atletas-LSU“
Trakų KK "Trakai" 68 : 79 Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“
Lapkričio 3 d.
 
Kupiškio KK „Kupiškis“ 83 : 89 Vilniaus „Lietuvos rytas-2“
Stakliškių „Guosta“ 79 : 73 Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“
Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 97 : 61 Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“
Jurbarko „Jurbarkas“ 65 : 76 Vilkaviškio „Perlas“
Kretingos „Kretinga“ 87 : 74 Panevėžio „Bangenė-Aivera“
Plungės „Olimpas“ 73 : 50 Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
Tauragės „Fortūna-Agava“ 79 : 92 Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“
Kėdainių „SC-Nevėžis“ 75 : 99 Gargždų SC
Jonavos „Jonava-2“ 70 : 95 Trakų KK "Trakai"
Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 122 : 56 Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“
Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 57 : 74 Ukmergės „Olimpas“
Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“ 74 : 81 LCC tarptautinis universitetas
Šakių „Šakiai“ 72 : 82 Šiaulių „Saulės miesto kariai““
Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 87 : 78 Sedos „Sedula“
Biržų „Biržai-KKSC“ 65 : 73 Kauno r. „Omega“
Kauno „Atletas-LSU“ 72 : 80 Vytauto Didžiojo universitetas