Snaiperio konkursą laimėjo T.Mušenkovas, Įgūdžių - V.Pocius (foto)

A.Vydmanto

Šeštadienį Tauragėje prieš trečias RKL finalo rungtynes A diviziono žaidėjams buvo surengta šventė. Joje komandų deleguoti krepšininkai savo sugebėjimus galėjo išbandyti "Snaiperio" ir "Įgūdžių" konkursuose. Tuo tarpu žiūrovams liūdna tai pat nebuvo - jie dalyvavo įvairiuose krepšinio žaidimuose ir netgi varžėsi baudų metimo konkurse su Tauragės meru Sigitu Mičiuliu.

Šventės nuotraukų albumas - RKL Facebook'e

Snaiperio konkurse varžėsi 8 komandų deleguoti prityrę metikai. Iš visų dalyvių pirmajame etape geriausiai pasirodė Tauragės KK atstovas Vilius Gedminas ir Marijampolės "Sūduvos-Mantingos-2" žaidėjas Tomas Mušenkovas. Abu į finalą pateko surinkę 17 taškų. Finale T.Mušenkovas pademonstravo puikią seriją ir surinkęs 23 taškus tapo nugalėtoju. V.Gedminas įmetė 15 taškų.

"Įgūdžių" konkurse varžėsi 7 dalyviai. Į finalą po pirmojo etapo prasibrovė "Telšių" žaidėjas Mantas Vavilovas ir Kauno raj. "ASU-Tornado" krepšininkas Vilius Pocius. Pastarasis varžovui finale nepaliko vilčių ir finišavęs per 35 sekundes iškovojo nugalėtojo titulą. Jo varžovas finale įgūdžių estafetę įveikė per 47 sekundes.

Vienas iš nuotaikingiausių žiūrovams surengtų konkursų buvo specialus žaidimas - "Mesk iššūkį merui". Du jauni tauragiškiai nuo baudų metimo linijos bandė įveikti neseniai išrinktą Tauragės merą S.Mičiulį. Pirmas savo baudų seriją metęs meras pataikė 4 baudas iš 5. Tokia aukšta kartelė buvo neįveikiama kitiems dviems dalyviams.