Penkioliktos savaitės MVP (iš kairės): Laimonas Remeikis („Lūšis“), Rokas Grėbliūnas („Savingė“), Jonas Gineika (Ukmergės SC).

Prabėgus dar vienai gražių krepšinio vaizdų nestokojusiai savaitei, skelbiame šio RKL sezono penkioliktos savaitės naudingiausius žaidėjus (MVP). Juos apdovanojo RKL generalinis rėmėjas „Nostra“!

A divizionas

Nostra.lt-RKL A diviziono MVP antrą kartą tapo Šilalės „Lūšies“ lengvasis kraštas Laimonas Remeikis.

Dvikovoje prieš „Žalgirio-3“ ekipą klaipėdietis per 29 minutes pelnė 31 tašką (10/15 dvit., 1/1 trit., 8/14 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo net 10 varžovų pražangų ir surinko 39 naudingumo balus. „Lūšies“ krepšininkai namuose rezultatu 93:72 (28:25, 14:22, 25:15, 26:10) antroje rungtynių pusėje palaužė jaunuosius žalgiriečius.

Laimonas Remeikis („Lūšis“)Laimonas Remeikis („Lūšis“)

B diviziono A grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono A grupės MVP titulas atiteko Kaišiadorių „Savingės“ žaidėjui Rokui Grėbliūnui.

27-erių atakuojantis gynėjas kovoje su turnyrinėje lentelėje lyderiaujančiais Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“ krepšininkais per 31 minutę pelnė 39 taškus (10/14 dvit., 3/9 trit., 10/12 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 varžovų pražangas bei užsidirbo 44 naudingumo balus. Kaišiadorių komanda namuose rezultatu 92:72 (18:15, 17:21, 25:16, 32:20) įveikė „Saulė-ŠSG“ ekipą.

Rokas Grėbliūnas („Savingė“)Rokas Grėbliūnas („Savingė“)

B diviziono B grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono B grupėje MVP tapo Ukmergės sporto centro atakuojantis gynėjas Jonas Gineika.

Vos 18 metų jaunuolis rungtynėse su „Druskininkais“ per 28 minutes pelnė 34 taškus (10/15 dvit., 4/8 trit., 2/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir surinko 38 naudingumo balus. Artimoje kovoje ukmergiškiams išvykoje rezultatu 77:73 pavyko atsilaikyti prieš „Druskininkų“ puolimą.

Jonas Gineika (Ukmergės SC)Jonas Gineika (Ukmergės SC)

Žaidėjams įteikti Nostra.lt įsteigti prizai – pledai su Regionų krepšinio lygos atributika.