„Nostra“ apdovanojo devintos savaitės MVP

Devintos savaitės MVP (iš kairės): Edvinas Jezukevičius („Omega-Tauras“. Kauno Raj Omega-Tauras nuotrauka), Arnas Strikulys („Panevėžys“), Eimantas Vojevockas (SRC-„Dzūkija“. Remigijaus Pareikos nuotrauka)

RKL generalinis rėmėjas „Nostra“ apdovanojo šio sezono devintos savaitės naudingiausius žaidėjus (MVP). Skelbiame laureatus!

A divizionas

Nostra.lt-RKL A diviziono MVP tapo ilgametis Lietuvos krepšinio lygos bei Nacionalinės krepšinio lygos žaidėjas Edvinas Jezukevičius.

32 metų „Omega-Tauro“ vidurio puolėjas dvikovoje su Kuršėnų SM-„Grafų Furniture“ per 28 minutes pelnė 35 taškus (12/14 dvit., 1/3 trit., 8/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 45 naudingumo balus. Kauno rajono komanda įtemptoje dvikovoje svečiuose po pratęsimo rezultatu 106:98 palaužė kuršėniškius.

Edvinas Jezukevičius („Omega-Tauras“)Edvinas Jezukevičius („Omega-Tauras“)

B diviziono A grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono A grupės MVP titulas atiteko „Panevėžio“ žaidėjui Arnui Strikuliui.

Kovoje su SM-„Kretinga“ įžaidėjas per 33 minutes pelnė 29 taškus (9/12 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 42 naudingumo balus. „Panevėžys“ išvykoje rezultatu 109:90 įveikė kretingiškius.

Arnas Strikulys („Panevėžys“)Arnas Strikulys („Panevėžys“)

B diviziono B grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono B grupėje MVP tapo ne vienerius metus Alytaus SRC-„Dzūkijoje“ žaidžiantis Eimantas Vojevockas.

Sunkusis kraštas rungtynėse prieš KK „Kupiškį“ per 34 minutes pelnė 28 taškus (6/14 dvit., 1/3 trit., 13/13 baud.), atkovojo net 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus. Kovoje iki paskutinių sekundžių Alytaus komandos krepšininkai 69:71 nusileido „Kupiškio“ ekipai.

Eimantas Vojevockas (SRC-„Dzūkija“. Remigijaus Pareikos nuotrauka)Eimantas Vojevockas (SRC-„Dzūkija“. Remigijaus Pareikos nuotrauka)

Žaidėjams įteikti Nostra.lt įsteigti prizai – pledai su Regionų krepšinio lygos atributika.