„Tauragė“ aštuntfinalį pradėjo užtikrinta pergale, „Raseiniai“ įspūdingai atsitiesė Kazlų Rūdoje

„Tauragės“ krepšininkai pergalingai pradėjo A diviziono atkrintamąsias
„Tauragė“ nuotr.

Kovo 27 dieną įvyko dvi Nostra.lt-RKL A diviziono aštuntfinalio rungtynės.

Galingą pasirodymą surengė „Tauragė“. Kuri namuose 90:67 (20:13, 27:16, 21:19, 22:19) sutriuškino „Kupiškio“ krepšininkus.

Serijoje iki trijų pergalių tauragiškiai pirmauja 1:0.

Antrosios rungtynės vyks kovo 30 dieną 14 val., Kupiškyje.

Šeimininkai dominavo nuo pat rungtynių pradžios. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai po pirmojo ketvirčio įgijo 7 taškų persvarą (20:13), o pratęsę sėkmingą darbą gynyboje, susikrovė 18 taškų pranašumą (47:29).

Po pertraukos „Kupiškis“ buvo sumažinęs skirtumą iki 14 taškų (51:37), bet šeimininkai greitai stabilizavo situaciją ir didino persvarą iki rekordinės (59:37).

Per lemiamas 10 žaidimo minučių vaizdas aikštėje kardinaliai nepasikeitė, o „Tauragės“ krepšininkai pradžiugino susirinkusius sirgalius pirmąja pergale atkrintamosiose.

Rezultatyviausiai tauragiškių gretose rungtyniavo Gvidas Galinauskas pelnęs 17 taškų, Martynas Linkevičius surinko 16, Justas Vazalis pridėjo 15 taškų.

Svečiams Giedrius Giedra pelnė 13 taškų, po 11 surinko Tautvydas Alekna ir Paulius Blieka, 10 taškų pridėjo Benas Ilevičius.

2024-03-27
Gvidas Galinauskas 17 Taškai 13 Giedrius Giedra
Martynas Linkevičius 11 Kamuoliai 5 Paulius Blieka
Redas Jakubauskas 4 Perdavimai 3 Mantas Vavilovas

Kitose A diviziono aštuntfinalio rungtynėse triumfavo įspūdingai antrąją rungtynių pusę sužaidęs „Raseinių“ klubas.

Karolio Lendzevičiaus auklėtinai išvykoje 100:88 (24:29, 15:27, 25:12, 36:20) nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataka“-Kauno kolegija krepšininkus ir perėmė namų aikštės pranašumą.

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 1:0 raseiniškių naudai.

Antrosios serijos rungtynės vyks kovo 30 dieną, 15 val., Raseiniuose.

Šeimininkai puikiai pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių susikrovė triuškinamą pranašumą (56:39).

Visgi vaizdas po pertraukos pasikeitė ir trečiajame kėlinyje spurtavę raseiniškiai sumažino deficitą iki 4 taškų (64:68).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, Augustinas Žilinskas persvėrė rezultatą, o Gedas Jucius dvitaškiu padidino svečių turimą pranašumą iki 3 taškų (75:78).

Kazlų Rūdos komandos krepšininkai neatsigavo po varžovų pasiūlyto šalto dušo, o svečiai rungtynių pabaigoje sugebėjo įgyti ir dviženklę persvarą (92:82).

61 tašką antroje rungtynių pusėję pelniusi „Raseinių“ komanda užtikrintai užbaigė rungtynes ir įsirašė įspūdingą pergalę atkrintamųjų starte.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Augustinas Žilinskas pelnęs 24 taškus, Nojus Vaivada surinko 18, Gedas Jucius pridėjo 16 taškų.

Šeimininkams Jaunius Davniukas pelnė 19 taškų, Ignas Dirda surinko 15, Karolis Šarukas pridėjo 14 taškų.

2024-03-27
Jaunius Davniukas 19 Taškai 24 Augustas Žilinskas
Dominykas Ramonas 6 Kamuoliai 11 Benius Urbonavičius
Gytis Asačiovas 8 Perdavimai 5 Nojus Vaivada

Primename, jog Nostra.lt-RKL A diviziono finalo ketvertas vyks gegužės 3-4 dienomis, Kėdainiuose. Jo metu susirinkusiųjų lauks ne tik intriguojančios akistatos dėl čempiono trofėjaus, bet taip pat ir įvairios pramogos bei koncertinė programa.