B divizionas: galingą atkarpą sužaidusi „Kuršasta“ – per žingsnį nuo finalo ketverto

Skuodo KKSC-Kuršasta“ apgynė namų aikštelės pranašumą
Petras Malūkas nuotr.

Balandžio 9 dieną Nostra.lt-RKL B divizione įvyko vienerios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose Skuodo KKSC-„Kuršasta“ namuose 79:68 (10:25, 20:17, 30:13, 19:13) pranoko „Trakai-MAGNUS“ klubą ir atsidūrė per vieną pergalę nuo finalo ketverto.

Serijoje iki dviejų pergalių skuodiškiai pirmauja 1:0.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo svečiams iš Trakų, kurie po pirmojo kėlinio turėjo 15 taškų pranašumą (25:10), o į pertrauką iškeliavo su 12 taškų persvara (42:30).

Visgi vaizdas aikštėje pasikeitė trečiajame kėlinyje, kuriame kontrolę į savo rankas perėmė „Kuršasta“. 17 taškų skirtumu ketvirtį laimėję šeimininkai ne tik ištirpdė visą turėtą deficitą, bet ir išsiveržė į priekį (60:55).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (75:61). Trakų klubas kiek priartėjo prie varžovų, bet „Kuršasta“ išsaugojo susikurtą pranašumą ir iškovojo pirmąją pergalę serijoje.

Nugalėtojams Laurynas Andrijauskas pelnė 19 taškų, Paulius Mitkus surinko 17, Gytautas Kibelkis pridėjo 10 taškų.

Svečiams Rokas Jukonis ir Laurynas Kirlys pelnė po 20 taškų, Vincentas Adomaitis surinko 12, Lukas Bankieta pridėjo 9 taškus.

Antrosios serijos rungtynėse balandžio 12 dieną vyks Trakuose.

Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks su Birštono „Milastos“ ir Gargždų sporto centro poros nugalėtoju. Šiuo metu Birštono klubas serijoje pirmauja 1:0.

2024-04-09
Laurynas Andrijauskas 19 Taškai 20 Laurynas Kirlys
Gytautas Kibelkis 8 Kamuoliai 16 Vincentas Adomaitis
Laurynas Andrijauskas 5 Perdavimai 6 Rokas Jukonis

Primename, jog Nostra.lt-RKL B diviziono finalo ketvertas balandžio 19-20 dienomis vyks Utenoje.

Jo metu susirinkusiųjų lauks ne tik intriguojančios akistatos dėl čempionų trofėjaus, bet taip pat ir įvairios pramogos bei koncertinė programa.