„Akmenės cementas-Grudita“ sunkia pergale pradėjo mažojo finalo seriją

2018-04-16 20:11:31

SIL-RKL A diviziono pusfinaliuose pralaimėjusios Akmenės SC „Akmenės cemento-Gruditos“ bei Plungės „Olimpo“ komandos susigrūmė pirmame mažojo finalo serijos mače.

Visas 40 minučių Naujosios Akmenės sporto rūmuose vyko atkakli kova, tačiau sėkmingai dvikovos pabaigoje rungtyniavę „cementininkai“ iškovojo pergalę rezultatu 80:73.

Sauliaus Momkausko kariauna prastai pradėjo rungtynes, per beveik aštuonias pirmąsias minutes pelnydama vos 5 taškus, tačiau dar tame pačiame kėlinyje jai pavyko persverti rezultatą (13:12) ir daugiau į tokias ilgas duobes nepapulti.

Likus penkioms minutėms, Deividas Rasys sumažino plungiškių deficitą iki minimalaus (70:71), bet penki iš eilės pelnyti Manto Košelio taškai ir puiki gynyba padėjo iškovoti pergalę 80:73 bei mažojo finalo serijoje iki trijų pergalių išsiveržti į priekį rezultatu 1:0.

Antrasis abiejų komandų susitikimas Plungėje įvyks balandžio 19-ąją dieną, 19 val.

„Akmenės cementas“: N.Mika 24 (6/9 tritaškiai, 6 rez. perd.), M.Košelis 16, J.Janulis 11 (12 atk. kam.).

„Olimpas“: D.Rasys (2/10 tritaškiai) ir M.Tamušauskas (10 atk. kam.) po 16, M.Jurkaitis 15 (7 rez. perd., 4 per. kam.).