RKL finale pirmauja Telšiai (video, foto)

T.Marcinkevičiaus

Šeštadienį (04 25) Tauragėje buvo sužaistos trečios Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono finalo rungtynės. Serijoje iki 3 pergalių Telšių „Telšiai“ antrąkart laimėjo išvykoje ir atsidūrė per žingsnį nuo čempionų taurės.

Rungtynių nuotraukų albumas

Šįkart rungtynės tikrą finalo mūšį priminė tik pirmas 15 minučių. Triukšmingų sirgalių palaikomi Tauragės krepšinio klubo krepšininkai per pirmą kėlinį spėjo susikrauti 9 taškų persvarą (24:15). Šis didžiausias šeimininkų pranašumas laikėsi neilgai. Jau po pirmos pertraukėlės krepšininkai iš Žemaitijos sostinės per 5 minutes panaikino savo deficitą ir ėmė kontroliuoti situaciją, o prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo 39:32.

Antroji rungtynių dalis ir toliau priklausė fantastiškai žaidusiems telšiškiams. Netrukus jų persvara perkopė 20 taškų ribą, kurią išsaugojo iki pat pabaigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:60 (15-22, 24-10, 28-14, 18-14).

Įspūdingą asmeninį pasirodymą surengė „Telšių“ atstovas Tomas Domarkas, kuris pelnė 31 tašką ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Ovidijus Kaminskis įmetė 21 tašką.

Tauragės gretose vienintelis Antanas Montrimavičius perkopė dviženklę taškų ribą. Jo sąskaitoje – 16. Liudas Radavičius surinko 9 taškus.

Ketvirtos finalo serijos rungtynės vyks sekmadienį Telšiuose. Pirmą finalo mačą Tauragėje taip pat laimėjo „Telšiai“ 80:70, antrose tauragiškiai atsirevanšavo Telšiuose 80:69.