Pratęsimas savaitės rungtynėse, lyderių pergalės ir netikėtumas Radviliškyje

Kauno raj. „Omega-Tauras“ pasiekė užtikrintą pergalę namuose
Slava San nuotr.

Sausio 20 dieną Nostra.lt-RKL čempionate įvyko 14 rungtynių.

A divizionas

Savaitės rungtynėse Tauragėje – pratęsimas ir svečių iš Šilalės triumfas

Šį savaitgalį savaitės rungtynės įvyko kaimyninių Žemaitijos komandų – „Tauragės“ (11/8) ir Šilalės „Lūšies“ (8/11).

Rungtynės pateisino savaitės rungtynių vardą ir nepagailėjo intrigos. Jas 87:83 (16:18, 16:22, 22:17, 20:17, 9:13) laimėjo „Lūšis“.

Likus minutei iki ketvirto kėlinio pabaigos tauragiškiai turėjo 4 taškų pranašumą (74:70). Visgi svečiams pavyko išsigelbėti baudų metimų dėka. Keletą pražangų išprovokavusi „Lūšis“ sugebėjo išlyginti rezultatą.

Lemiamas metimas ketvirtajame kėlinyje priklausė „Tauragei“, bet tolimas Justo Vazalio tritaškis buvo netaiklus.

Sėkminga ketvirčio pabaiga užkūrė „Lūšį“ pratęsimui, kuriame jie išliko agresyvus ir surinko 13 taškų, kurie užtikrino pastariesiems pergalę išvykoje.

Pergalę Šilalės komandai užtikrino Linas Lekavičius pelnęs 22 taškus (9 atk, k., 5 rez. p.). Jam talkino 15 įmetęs Laimonas Remeikis, 13 taškų surinko Oleksandras Misiats.

„Tauragei“ Dominykas Petkevičius pelnė 15 taškų, po 14 surinko Martynas Linkevičius ir Redas Jakubauskas.

2024-01-20
Dominykas Petkevičius 15 Taškai 22 Linas Lekavičius
Dominykas Petkevičius 6 Kamuoliai 10 Laimonas Remeikis
Augustinas Krūminis 2 Perdavimai 5 Linas Lekavičius

Pergalingą savaitgalį užfiksavę „Biržai“ įsirašė 6-ąjį laimėjimą iš eilės

Toliau užtikrintai Nostra.lt-RKL čempionate žygiuoja „Biržų“ (15/3) ekipa, kuri šį savaitgalį apgynė savo namų tvirtovę ir įsirašė dar vieną pergalę.

Žydrūno Kačinsko auklėtiniai 95:71 (28:19, 19:21, 19:15, 29:16) sutriuškino Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą (9/11).

Pergale šeimininkai neleido sudvejoti tik ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo 13 taškų skirtumu (29:16). Po dviejų kėlinių komandas teskyrė 7 taškai (47:40), bet biržiečiai neleido nei akimirkai varžovams perimti iniciatyvos ir iškovojo dar vieną pergalę.

Nugalėtojų gretose spindėjo komandos lyderis Vytautas Saulis pelnęs 30 taškų ir surinkęs 37 naudingumo balus, Kristupas Kenešis surinko 25 taškus.

LCC komandai Paulius Narvilas pelnė 21 tašką, 14 surinko Kornelijus Zikas, 13 taškų pridėjo Nikita Sokolov.

2024-01-20
Vytautas Saulis 30 Taškai 21 Paulius Narvilas
Kristupas Kenešis 8 Kamuoliai 10 Paulius Narvilas
Kipras Urbanavičius 6 Perdavimai 3 Kornelijus Zikas

Kauno rajone, Kėdainiuose ir Raseiniuose – favoritų pergalės

Užtikrintas pergales savo žiūrovų akivaizdoje pasiekė vieni iš A diviziono lyderių – „Omega-Tauras“ (14/5) ir Kėdainių sporto centras (12/6). Tuo tarpu Plungės „Olimpas“ (13/6) pasiekė pergalę Raseiniuose.

„Omega-Tauras“ namuose 90:78 (25:12, 24:18, 19:21, 22:17) pranoko Prienų „Mačiūnų-KKSC“ (10/9).

Šeimininkus į pergalę vedė 17 taškų pelnęs Šarūnas Vasiliauskas, 13 surinko Linas Krivickas, 11 taškų pridėjo Eduard Rogačiov.

Svečių iš Prienų negelbėjo 20 pelnytų Arno Tilindės taškų, Domantas Šeškus surinko 16, Pauliaus Steikūno sąskaitoje – 15 taškų.

2024-01-20
Šarūnas Vasiliauskas 17 Taškai 20 Arnas Tilindė
Edvinas Jezukevičius 7 Kamuoliai 8 Arnas Tilindė
Šarūnas Vasiliauskas 9 Perdavimai 7 Domantas Šeškus

Kėdainių sporto centras 75:60 (22:13, 19:15, 23:13, 11:19) susitvarkė su VDU (7/11) krepšininkais.

Nugalėtojams Arminas Kelmelis pelnė 14 taškų, Rokas Ūzas surinko 13, Nojus Bukauskas pridėjo 11 taškų.

VDU ekipai Mantas Mockevičius pelnė 10 taškų, Kajus Leliukas surinko 10.

2024-01-20
Arminas Kelmelis 14 Taškai 11 Mantas Mockevičius
Matas Kabašinskas 12 Kamuoliai 7 Dominykas Černius
Laurynas Danielius 7 Perdavimai 3 Eirinas Pilkauskas

13-ąją pergalę šiame sezone įsirašė Plungės „Olimpas“, kuris išvykoje 94:83 (19:22, 24:20, 22:27, 14:29) nugalėjo „Raseinius“ (6/13).

Po trijų kėlinių plungiškiai dar turėjo 4 taškų deficitą (65:69), bet Roko Kreišmonto vedamas „Olimpas“ sužaidė nuostabų lemiamą kėlinį ir išsivežė pergalę namo.

Nugalėtojams minėtasis R. Kreišmontas pelnė 22 taškus, Mantas Kazonas surinko 17, Tadas Kymantas pridėjo 16 taškų.

„Raseiniams“ 17 taškų pelnė Germantas Bumblys, Ernestas Serkevičius surinko 16, Benius Urbonavičius pridėjo 12 taškų.

2024-01-20
Germantas Bumblys 17 Taškai 22 Rokas Kreišmontas
Benius Urbonavičius 9 Kamuoliai 6 Mantas Kazonas
Emilis Maziliauskas 4 Perdavimai 5 Tadas Kymantas

B divizionas

Radviliškyje – antroji šeimininkų nesėkmė

Antrąjį pralaimėjimą šį sezoną patyrė Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ (13/2), kuris namuose 94:96 (23:27, 28:29, 22:15, 21:25) dramatiškai nusileido Pakruojo „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ (8/8) krepšininkams.

Likus 21 sekundei iki rungtynių pabaigos Lukas Pipiras turėjo šansą išvesti Radviliškio komandą į priekį, bet antrasis krepšininko mestas baudos metimas skriejo pro šalį (94:94).

Paskutinė rungtynių ataka priklausė svečiams iš Pakruojo ir ji baigėsi rezultatyviai.

Likus 1 sekundei Dominykas Šimonis dvitaškius persvėrė rezultatą Pakruojo ekipos naudai bei po kurio laiko paaiškėjo, jog tai buvo lemiami rungtynių taškai atnešę pergalę svečiams.

Nugalėtojus į dramatišką triumfą vedė Paulius Vilkas pelnęs 19 taškų, Arnas Strikulys surinko 18, rungtynių herojus Dominykas Šimonis pridėjo 16.

Radviliškio komandos nuo nesėkmės neišgelbėjo 21 tašką pelnęs ir 12 kamuolių sugriebęs Daivaras Pakarklis, Lukas Pipiras surinko 18, Aivaras Kvederavičius pridėjo 14 taškų.

2024-01-20
Daivaras Pakarklis 21 Taškai 19 Paulius Vilkas
Daivaras Pakarklis 12 Kamuoliai 5 Dominykas Šimonis
Aivaras Kvedaravičius 8 Perdavimai 4 Arnas Strikulys

Kiti sausio 20 dienos Nostra.lt-RKL rezultatai:

Kazlų Rūdos „Ataka“-Kauno kolegija 77:56 (20:17, 19:10, 16:12, 22:17) Kauno „Žalgiris-3“;

Šiaulių raj. Kuršėnų SM-„Grafų baldai“ 91:77 (15:27, 22:15, 19:17, 35:18) „Kupiškis“;

Vilniaus „Rytas-MRU“ 96:80 (26:18, 29:13, 22:26, 19:23) „Akmenės kraštas“.

Marijampolės sporto centras 91:115 (9:35, 25:24, 31:30, 26:26) Birštono „Milasta“;

Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“ 87:102 (24:32, 18:14, 21:29, 24:27) Skuodo KKSC-„Kuršasta“;

KTU 83:58 (13:14, 22:6, 29:20, 19:18) Gargždų sporto centras;

Švenčionėlių „Rida“ 87:88 (18:19, 19:22, 25:22, 25:25) Kaišiadorių „Savingė“‘;

Molėtų „Ežerūnas“ 70:69 (20:17, 20:15, 16:22, 14:15) Anykščių KKSC-„Elmis“.