Po pertraukos dominavęs „Olimpas“ sutriuškino svečius iš Klaipėdos

Gausiai palaikomas Plungės „Olimpas“ sutriuškino svečius iš Klaipėdos
Ineta Brezgytė nuotr.

Įspūdingą pergalę pirmąją vasario mėnesio dieną iškovojo Plungės „Olimpo“ (14/8) krepšininkai.

Mindaugo Tamušausko auklėtiniai namuose 90:53 (20:19, 17:16, 26:9, 27:9) sutriuškino Klaipėdos LCC (9/13) ekipą.

Intriga rungtynėse laikėsi du kėlinius. Pirmoje rungtynių pusėje kova vyko taškas į tašką, o šeimininkai pavyko įgyti trapų 2 taškų pranašumą (37:35).

Visgi po pertraukos vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė. Triukšmingai savo sirgalių palaikomi „Olimpo“ krepšininkai surakino LCC komandos veiksmus puolime ir per antrąją rungtynių pusę praleido vos 18 taškų, kai patys pelnė net 53.

Saugų pranašumą Plungės ekipa susikūrė jau trečiajame kėlinyje, po kurio komandas skyrė 19 taškų (63:44), o ketvirtajame tą persvarą padidino iki triuškinamos.

Po rungtynių Plungės „Olimpo“ vyriausiasis treneris Mindaugas Tamušauskas džiaugėsi didžiuliu sirgalių užnugariu.

„Pastaruoju metu sirgalių tikrai daug susirenka. Galbūt iškovotos pergalės prie to prisideda. Tikėjomės sunkios kovos, rezultatas galbūt parodo, kad sunku nebuvo, bet iš tikrųjų tai nebuvo lengvos rungtynės. Džiaugiamės pergale ir žygiuojame toliau“, – pasidžiaugė plungiškių strategas.

14-ąją pergalę pasiekęs „Olimpas“ Nostra-RKL A divizione rikiuojasi trečias. Tuo tarpu LCC krepšininkams toliau nepavyksta išlipti iš duobės ir klaipėdiečiai patyrė septintąją nesėkmę iš eilės bei rikiuojasi dvylikti.

Nugalėtojams Rokas Kreišmontas pelnė 22 taškus, Tadas Kymantas surinko 15, Deivydas Šeršenis pridėjo 10 taškų.

Svečiams 20 taškų pelnė Kornelijus Zikas, 8 taškus surinko Mantas Litvinas, po 7 taškus pridėjo Nikita Sokolov ir Edgaras Zilys.

2024-02-01
Rokas Kreišmontas 22 Taškai 20 Kornelijus Zikas
Tomas Domarkas 6 Kamuoliai 9 Kornelijus Zikas
Mantas Kazonas 4 Perdavimai 3 Kornelijus Zikas

Dar vienos rungtynės įvyko B divizione, kur triuškinamą pergalę iškovojo Kauno raj. „Tornado KM-Tauras“ (4/11) krepšininkai, kurie išvykoje 95:46 (25:13, 20:7, 31:13, 19:13) nepasigailėjo Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“ (9/7).

Savo pranašumą svečiai įrodė jau pirmoje rungtynių dalyje, kuomet praleidę vos 20 taškų įgijo triuškinančią persvarą (45:20).

Galutinai pergalę „Tornado-KM-Tauras“ auklėtiniai įtvirtino trečiajame kėlinyje per kurį pelnė 31 tašką (76:33).

Nugalėtojams Ąžuolas Hopenas pelnė 19 taškų, Gustas Kučinskas surinko 15, po 13 taškų pridėjo Edvinas Bublys ir Arminas Vilkas.

Šiauliečiams 9 taškus surinko Šarūnas Saročka, 8 pelnė Jonas Šoblinskas, 7 taškus pridėjo Gustas Dembinskis.