Naujienos

Raseiniai ir Plungė išlygino rezultatą, Pakruojis - iškovojo bronzą!

2019-04-16 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt206

Pirmadienio vakarą Regionų krepšinio lygoje (RKL) įvyko net trejos rungtynės, kuriose kovėsi A ir B divizionų ekipos.

Nervų karą laimėjusi „Perlo“ ekipa per žingsnį nuo B diviziono aukso

2019-04-14 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt192

Šeštadienio vakarą Vilkaviškyje startavo Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono finalinės kovos, kuriose ginklus surėmė vietos „Perlo“ (B1) ir Vilniaus „Steko-Rivilės“ (B2) ekipos.

„Lūšies“ pasaka tęsiasi - RKL finale Šilalė perėmė savos aikštės pranašumą

2019-04-12 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt298

Penktadienio vakarą startavo Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono finalo serija, kurioje dėl čempionų titulo susigrūmė reguliariojo sezono nugalėtojai „Raseinių“ (1) atstovai ir tikrus stebuklus atkrintamosiose varžybose išdarinėjanti Šilalės „Lūšies“ (6) ekipa.

RKL B diviziono finale - Vilkaviškio ir „Steko-Rivilės“ ekipos

2019-04-10 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt177

Antradienio vakarą Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose paaiškėjo abi B diviziono finalo dalyvės, o tuo pačiu ir komandos iškovojusios kelialapį į 2019-2020 m. sezono A diviziono kovas.

RKL B diviziono pusfinaliuose - lygybė

2019-04-07 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt180

Šeštadienio vakarą buvo sužaistos dvejos Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono pusfinalio akistatos, kuriose pergales šventė savo aikštėse žaidusios komandos abi išlyginusios serijos rezultatus.

Stebuklingas „Lūšies“ žygis pasiekė finalą

2019-04-06 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt447

Penktadienio vakarą paaiškėjo abi Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono finalo dalyvės, kuriomis tapo pusfinalio serijas „sausu“ rezultatu 3-0 laimėjusios „Raseinių“ ir Šilalės „Lūšies“ ekipos.

RKL B diviziono pusfinaliuose - skirtingi scenarijai

2019-04-05 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt337

Ketvirtadienio vakarą Regionų krepšinio lygoje (RKL) įvyko dvejos B diviziono pusfinalio rungtynės, kuriose pergales šventė aukštesnius reitingus turėjusios Vilniaus „Steko-Rivilės“ ir Vilkaviškio „Perlo“ komandos. Tiesa šių dvikovų scenarijai vienas nuo kito skyrėsi lyg diena ir naktis.

Karštas RKL vakaras: „Radviliškis“ anksčiau laiko paliko rungtynes, „Lūšis“ sukūrė dar vieną sensaciją (papildyta)

2019-04-03 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt284

Antradienio vakaras Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo labai spalvingas – Vilniuje vykusi lemiama B diviziono ketvirtfinalio akistata tarp vietos „Steko-Rivilės“ ir Radviliškio „Radviliškio-ŠSPC“ komandos baigėsi anksčiau laiko, nes... svečių ekipa nesutikusi su teisėjų sprendimais tiesiog paliko aikštelę.

Savaitgalį - sensacinga „Lūšies“ pergalė ir ramūs B diviziono ketvirtfinaliai

2019-04-01 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt424

Savaitgalį Regionų krepšinio lygos (RKL) A ir B divizionuose buvo sužaistos aštuonerios rungtynės. Stipriausiame divizione toliau visus iš koto verčia Šilalės „Lūšies“ kolektyvas pusfinalio starte patiesęs Kauno „Atleto“ komandą ir perėmęs iš jos namų aikštės pranašumą.

Absoliutus Pakruojo dominavimas ir rami Vilkaviškio pergalė (foto)

2019-03-29 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt189

Ketvirtadienio vakarą Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaisti du B diviziono ketvirtfinalio susitikimai, kuriuose užtikrintas pergales šventė favoritėmis laikytos Pakruojo ir Vilkaviškio ekipos.