Naujienos

Nauju RKL Prezidentu tapo V.Jurgilas

2018-12-12 09:22:08
Regionų krepšinio lyga (RKL) turi naują vadovą. Trečios pagal pajėgumą Lietuvos lygos prezidentu antradienį vykusioje komandų vadovų konferencijoje išrinktas buvęs profesionalus krepšininkas, o dabar verslininkas Vaidas Jurgilas. Viceprezidentu tapo visuomenininkas ir teisininkas Donatas Kisielius.

RKL - sezono rekordų lietus, fantastiškas VDU naujokas ir perrašyta istorija

2018-12-09 12:23:46, Vaidas Indriliūnas, rkl.lt
Dvikovos Kaišiadoryse didvyriai: net 50 naudingumo balų surinkęs D.Rinkūnas (kairėje) ir pratęsime siautėjęs D.Stenionis (dešinėje).
Nors Regionų krepšinio lygos (RKL) reguliarusis sezonas tuoj įpusės, tačiau dar nėra buvę nė vieno savaitgalio, kuriame stigtų įdomių akcentų, intriguojančių rungtynių ar fantastiškų asmeninių pasirodymų. Šis vėlgi nebuvo išskirtinis, tad skubame jus supažindinti su dėmesio labiausiai vertais įvykiais.

RKL – įspūdingos pergalių serijos ir Holivudo scenarijaus vertas rungtynių finišas

2018-12-01 19:32:46, Vaidas Indriliūnas, rkl.lt
Mėnesių sandūroje vykęs Regionų krepšinio lygos (RKL) turas vėl padovanojo gausybę gražių dvikovų bei įsimintinų akimirkų, tad tradiciškai atrinkome svarbiausius įvykius ir sudėjome juos į daugelio pamėgtą savaitės akcentų apžvalgą.

V.Razumnovas: „Kuklus nebūsiu ir galiu pasakyti drąsiai, jog tikslas tik vienas - laimėti“

2018-11-29 13:42:06, Vaidas Indriliūnas, rkl.lt
Praėjusius du sezonus Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono dugne buvusi „Jurbarko“ ekipa šiemet parodė visiškai kitą savo veidą ir po šešių turų yra vienintelė komanda dar nepatyrusi pralaimėjimo kartėlio.

Visiems RKL gerbėjams – „ORLEN Lietuva“ žaidimas su puikiais prizais!

2018-11-28 12:58:20
Praėjusią savaitę skelbėme, kad pagrindine Regionų krepšinio lygos (RKL) rėmėja tapo „ORLEN Lietuva“ kompanija, o jau dabar galime skelbti apie pirmuosius šios partnerystės vaisius.

RKL – rekordų liūtis, sensacijos ir fantastiškas Aukštaitijos derbis

2018-11-25 11:35:37, Vaidas Indriliūnas, rkl.lt
Pašėlusios lenktynės dėl MVP titulo, karštas Aukštaitijos derbis, sensacijos ir per kraštus besiveržiančios emocijos – tai tik patys ryškiausi Regionų krepšinio lygos (RKL) savaitgalio akcentai, o vertų dėmesio įvykių buvo dar daugiau, tad apie viską iš eilės.

AB „ORLEN Lietuva” tapo generaline Regionų krepšinio lygos rėmėja

2018-11-21 15:02:38, RKL
Didžiausia komandų skaičiumi ir geografija krepšinio organizacija Lietuvoje – Regionų krepšinio lyga (RKL) – turi naują generalinį rėmėją. Juo oficialiai tapo Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva”.

RKL savaitės akcentuose – sensacijos ir ilgai laukti pirmi kartai

2018-11-18 12:11:09, Vaidas Indriliūnas, rkl.lt
Šią savaitę Regionų krepšinio lygoje (RKL) įvyko net 38 akistatos. Todėl nieko nuostabaus, jog buvo užfiksuota nemažai netikėtų rezultatų, keli pirmi kartai, kelios emocijų kupinos rungtynės, tradiciškai neišvengta ir triuškinamų pergalių. Tad apie viską iš eilės.