Naujienos

Lemiamose rungtynėse: mažas Gargždų SC „Led Head“ stebuklas ir kvapą gniaužiantys A diviziono aštuntfinaliai

2019-03-19 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt160

Sekmadienį ir pirmadienį Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos keturios rungtynės, po kurių paaiškėjo visi A diviziono ketvirtfinalio dalyviai ir paskutinė ekipa patekusi į B diviziono aštuntfinalio etapą.

RKL atkrintamosiose - lygios serijos A divizione ir (ne)tikėtumai B diviziono akistatose (foto, video)

2019-03-17 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt147

Penktadienį ir šeštadienį Regionų krepšinio lygoje (RKL) įvyko 12 rungtynių, kurios dar labiau įkaitino atmosferą A divizione ir sudėliojo beveik visas B diviziono aštuntfinalio poras.

RKL B diviziono 1/16 finalo serijose - skambūs „Šakių“ ir Plungės SRC pareiškimai

2019-03-15 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt312

Trečiadienio ir ketvirtadienio vakarą buvo sužaisti šeši Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono šešioliktfinalio susitikimai, kuriuose užfiksuota nemažai staigmenų.

RKL atkrintamųjų starte - sensacija Plungėje ir saldus „Lūšies“ revanšas

2019-03-13 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt107

Antradienio vakarą prasidėjo ilgai lauktos Regionų krepšinio lygos (RKL) atkrintamosios varžybos, o pirmosios kovas pradėjo A diviziono aštuntfinalyje kovojančios ekipos.

„TOPsport“ taurė - dvi dramatiškas pergales šventusios „Raseinių“ ekipos rankose! (video)

2019-03-10 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt179

Savaitgalį šalia Raseinių esančiame „Karpynės“ sporto komplekse vyko vienas didžiausių Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono renginių „TOPsport“ taurės – 2019 turnyras!

Regionų krepšinio lygos A diviziono aštuntfinalių apžvalga

2019-03-07 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt121

Praėjusį savaitgalį baigėsi Regionų krepšinio lygos (RKL) pirmasis etapas, o jau kovo 12 d. startuos tai, kam komandos ruošėsi nuo visą sezoną – atkrintamosios varžybos.

Reguliariojo sezono finiše - rimtas „Kelmės“ pareiškimas ir netikėtas „Omegos“ kluptelėjimas

2019-03-02 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt145

Štai ir viskas. Šį savaitgalį daugiau nei keturis mėnesius trukęs Regionų krepšinio lygos (RKL) reguliarusis sezonas pasiekė finišo tiesiąją. Tiesa, sekmadienį ir antradienį dar vyks po vienerias A ir B diviziono rungtynes, tačiau jose spręsis tik kelių komandų turnyro rikiuotėje užimamos vietos.

RKL - turnyro lyderių dvikova, dužusios VDU viltys ir principinė „Kelmės“ pergalė

2019-02-24 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt131

Penktadienį ir šeštadienį buvo žaidžiamos priešpaskutinio Regionų krepšinio lygos (RKL) reguliariojo sezono savaitgalio kovos, po kurių pirmojo etapo dėlionėje liko vos kelios savo vietos neradusios detalės.

V.Kasmauskas: „Rajono klubas privalo auginti vietinius žaidėjus“

2019-02-21 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt245

Praėjusiame sezone Šilalės „Lūšies“ komanda RKL B divizione užėmė antrąją vietą, o šiemet – rimtai kibo į atlapus visoms A diviziono ekipoms. Tačiau žemaičių kelias šlovės link buvo vingiuotas ir ilgas.

„TOPsport“ taurės - 2019 programa

2019-02-20 RKL123

Jau kovo 08-09 d., šalia Raseinių esančiame „Karpynės“ sporto ir pramogų komplekse vyks vienas didžiausių šio sezono Regionų krepšinio lygos (RKL) organizuojamų renginių – „TOPsport“ taurės turnyras, kuriame ne tik varžysis keturios stipriausios reguliariojo sezono komandos, bet ir vyks intriguojantys „Oro karaliaus“ ir „Snaiperio“ konkursai!