Naujienos

LCC krepšininkai trečiadienio vakarą sužaidė rungtynes varžydamiesi neįgaliųjų vežimėliuose

2019-11-28 LCC „Moose“973

Trečiadienio (11 27) vakarą LCC „Moose“ krepšininkai susijungė su LCC „Story in My Eyes“ komanda ir pakvietė Vilniaus „Atrama“ komandos sportininkus, žaidžiančius neįgaliųjų vežimėliuose, kartu žaisti krepšinį vežimėliuose!

Malsena-RKL pirmenybėse A diviziono lyderių vargai ir „Rivile-Steko“ atgimimas (foto)

2019-11-24 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto644

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) įvyko 32 rungtynės, kuriose nestigo įdomių momentų ir (ne)tikėtų rezultatų, o visus įdomiausius akcentus paminėsime tradicinėje ir daugelio pamėgtoje RKL savaitės apžvalgoje.

Malsena-RKL čempionate: padarytos išvados, triuškinamos pergalės ir (ne)įtikėtini išsigelbėjimai (foto)

2019-11-17 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto648

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje buvo sužaista 30 rungtynių, kuriose buvo visko: kvapą gniaužiančių dramų, triuškinamų pergalių ir netikėtų rezultatų. Tad apie viską iš eilės.

Malsena-RKL pirmenybėse fantastiškas „Olimpo“ sezono startas ir viską šluojanti „Perlo“ ekipa (foto)

2019-11-10 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto567

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) įvyko net 30 dvikovų, kuriose buvo tiek netikėtų rezultatų, tiek fantastiškų asmeninių pasirodymų, tiek įdomių akcentų. Tad apie viską iš eilės.

Savaitgalį – monstriškas „Perlo“ snaiperių pasirodymas ir dvi Vilkaviškio ekipos pergalės (foto)

2019-11-03 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto295

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) įvyko vos penkerios rungtynės, tačiau įdomių akcentų jose buvo gal net daugiau nei pilname ture. Tauragėje vykusioje lyderių dvikovoje užfiksuotas monstriškas tritaškių pataikymas, Marijampolėje – triuškinamas rezultatas, o Gargžduose žiūrovai išvyko savo numylėtinių – pergalę po pratęsimo. Tad apie viską iš eilės.

„Pakruojo“ ekipa laukia aktyvaus sirgalių palaikymo

2019-10-29 Alvydas Žukauskas996

Šiandien savo septintąjį sezoną Malsena-Regionų krepšinio lygos (RKL) pirmenybėse pradės reprezentacinė Pakruojo krepšinio komanda - „Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB“, kuri 18 val. Šiauliuose susitiks su vietos KA „Saulė“-SG-ASKA krepšininkais.

Malsena-RKL starte – įspūdinga atidarymo dvikova, trijų pratęsimų trileris ir du metus laukta pergalė (video)

2019-10-27 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto350

Penktadienio vakarą pakilo jubiliejinio, penkioliktojo Malsena-Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionato uždanga ir jau pirmąjį savaitgalį buvo sužaistos net 25 rungtynės. Nuobodu tikrai nebuvo, nes buvo galima pamatyti tiek įspūdingą atidarymo renginį, tiek trijų pratęsimų trilerį, tiek du metus lauktas pergales.

Jau rytoj, Klaipėdoje, pakils jubiliejinio, 15-ojo RKL sezono, uždanga!

2019-10-24 RKL375

Ilgas laukimas baigėsi, tad jau rytoj, spalio 25 d., 18 val. Klaipėdoje, pakils jubiliejinio, 15-ojo, Malsena-Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono uždanga!

Jubiliejinį sezoną RKL pasitinka su nauju generaliniu rėmėju ir nauju vadovu

2019-10-02 RKL253

Trečiadienio popietę, šalia Raseinių esančiame „Karpynės“ pramogų komplekse vyko jubiliejinio, penkioliktojo, Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono vadovų posėdis, kuriame buvo aptarti svarbiausi artėjančių pirmenybių klausimai.

M.Tamolis: „Esame ne tik universitetas, tačiau tuo pačiu – ir bendruomenė“

2019-09-30 Vaidas Indriliūnas, rkl.lt258

Jau tryliktą sezoną skaičiuojanti LCC tarptautinio universiteto ekipa tapo tikru pajūrio flagmanu Regionų krepšinio lygos (RKL) pirmenybėse. Nors per šį laiką studentai tik vieną kartą, 2014-2015 m. sezone, pasidabino medaliais, tačiau „briedžiai“ metai iš metų yra priskiriami prie RKL favoritų.