Naujienos

Malsena-RKL čempionate – gražus Kobe Bryanto pagerbimas

2020-02-09 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto1568

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 26 rungtynės, kuriose buvo užfiksuota tikrai įdomių rezultatų įnešusių nemažų pokyčių turnyro lentelėse. Tad apie viską iš eilės.

Malsena-RKL čempionate lyderius įveikusi „Kretinga“ ir (ne)sustabdoma „Perlo“ ekipa

2020-02-02 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto1433

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 29 akistatos, kuriose nestigo tikrai įdomių akcentų, o visus juos rasite svetainės rkl.lt parengtoje tradicinėje apžvalgoje.

Malsena-RKL pirmenybėse: svarbi „Kelmės“ pergalė ir Fortūnos nemylima „Kretinga“

2020-01-26 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto1392

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 31 akistatos, kuriose buvo nemažai dramos, netikėtų rezultatų bei intriguojančių lyderių mūšių.

Malsena-RKL čempionate – dramatiška R.Alijevo vedamos „Atleto“ komandos pergalė

2020-01-19 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto1466

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygos čempionate buvo sužaistos 28 rungtynės, kuriose tradiciškai buvo užfiksuota nemažai staigmenų, įdomių akcentų ir puikių asmeninių pasirodymų. Tad apie viską iš eilės.

Malsena-RKL čempionate: „deganti“ T.Jodelio ranka, rekordiniai Anykščiai ir nutrūkusi „Omegos“ pergalių serija

2020-01-12 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto1455

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygos čempionate buvo sužaistos 33 rungtynės, kuriose netrūko įdomių akcentų. Oficiali čempionato svetainė rkl.lt išrinko labiausiai vertus dėmesio, kuriuos patieksime kartu su tradicine turo apžvalga.

Malsena-RKL čempionate įspūdinga 5 pratęsimų drama

2020-01-05 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto1625

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) ilsėjosi didžioji dauguma A diviziono komandų, tad buvo sužaista vos 13 rungtynių. Tačiau ir jų pilnai pakako tam, kad praėjusį turą galėtume vadinti vienu įspūdingiausiu per visą sezoną. Tad apie viską iš eilės. SAVAITĖS RUNGTYNĖS. Šeštadienio popietę Vilniuje vyko istorinės rungtynės, kurios užtruko net 2 valandas...

Malsena-RKL čempionate: intriguojanti lyderių akistata ir galingi asmeniniai pasirodymai

2019-12-22 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto1684

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 27 rungtynės, sulig kuriomis ne tik pasibaigė 2019-ųjų kovos, bet ir A divizione buvo pasiekta reguliariojo sezono pusiaukelė. Taip jau sutapo, kad prieššventinis turas RKL gerbėjams padovanojo daugybę įdomių akcentų, tad apie visus juos iš eilės.

Malsena-RKL: nutrūkusi „Radviliškio“ pergalių serija, dviejų pratęsimų trileris ir šėlstantis T.Klimavičius

2019-12-15 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto2101

Praėjusį savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 31 rungtynės, kuriose krito lyderiai, buvo fiksuojami nauji sezono rekordai ir sužaisti net 4 pratęsimai. Tad apie viską iš eilės.

Malsena-RKL pirmenybėse – iš pelenų kylanti „Omega“ ir pirmoji „Vilkakalnio“ pergalė

2019-12-08 Vaidas Indriliūnas, rkl.ltfoto1123

Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 29 rungtynės, kuriose netrūko įdomių rezultatų ir (ne)tikėtų akcentų. Tad apie viską iš eilės.

Savaitgalį - pirmoji LCC pergalė, apmaudžios „Kretingos“ nesėkmės ir rekordų liūtis

2019-12-01 Vaidas Indriliūnasfoto712

Šią savaitę Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 33 rungtynės, kurios nustebino netikėtų rezultatų gausa. Labiausiai nustebino LCC tarptautinio universiteto komanda, kuri penktadienį metė rimtą iššūkį vienai lygos favoričių Kauno „Atleto-LSU“ komandai, o šeštadienį pasiekė pirmąją sezono pergalę.